0

Po moim poprzednim wpisie chyba już każdy zwątpił w ewentualny brak premiery flagowego OnePlus 6T. Jak widać zwątpił w to nawet sam OnePlus.

Firma przesłała do redakcji CNET ciekawego maila, który zawierał zamieszczony poniżej zrzut ekranu jak i wiadomość wychwalającą… skaner linii papilarnych w wyświetlaczu.

Jej treść (po przetłumaczeniu na język polski) brzmi następująco:

Odblokowujemy nasze telefony kilkanaście razy dziennie a funkcja Screen Unlock znacznie to ułatwia. Dodając ją jako kolejną (przykładowo po FaceUnlock) służącą do odblokowania wyświetlacza dajemy użytkownikom możliwość korzystania z takiej opcji jaka jest dla nich najbardziej komfortowa.

OnePlus jak widać przygotowuje się do rychłej premiery swojego nafaszerowanego nową technologią flagowca i nie stroni od chwalenia się tym. Muszę się tutaj zgodzić – czytnik linii papilarnych w wyświetlaczu znacznie ułatwi cały proces odblokowania naszego smartfona. Dodatkowo dzięki niemu urządzenie może pozbyć się notcha. A to naprawdę duży plus.

OnePlus 6T ma zadebiutować już za miesiąc – 17 października. Chyba nie muszę mówić, że wszyscy czekamy na niego z niecierpliwością…

OnePlus 6T

Źródło: CNET

Na zdjęciu tytułowym znajduje się Oppo R17 Pro

Nadchodzi Xiaomi Mi 8 Youth (lub też Mi 8 Lite)!

Wcześniejszy wpis

Samsung prezentuje gradientowego smartfona!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android