0

Zapewne niektórzy młodsi czytelnicy naszego portalu doskonale wiedzą czym jest Nosacz i jaką rolę pełni w polskim internecie.

Osobom niezaznajomionym w temacie już wyjaśniam. Nosacz Sundajski to małpa żyjąca, jak sama nazwa wskazuje, na Wyspach Sundajskich. Jej zdjęcie znajduje się powyżej. Jakiś czas temu bogu winna małpka stała się pewnego rodzaju hitem polskiego internetu. Nosacz został nazwany Januszem i stał się odzwierciedleniem polskich stereotypów. Poniżej zamieszczam kilka niezwiązanych z tematem memów znalezionych na Google Grafika aby każdy zrozumiał o co chodzi.

Ale jak to się ma do Xiaomi? Ano już tłumaczę. Przysłowiowy Janusz nie kupi przecież przykładowo Samsunga kosztującego 3000 złotych gdy może zakupić Xiaomi kosztującego dwukrotnie mniej. W sieci krąży wiele śmiesznych obrazków dotyczących właśnie Nosacza i jego kontaktu z produktami Xiaomi.

Jak widać polski odział chińskiego giganta doskonale zdaje sobie z tego sprawę i pięknym ruchem PRowym… adoptuje takowego. Dokładniej to firma przekazała pieniądze fundacji WWF na rzecz właśnie słynnej małpki. Potwierdza to certyfikat opublikowany na oficjalnym koncie Mi Polska.

Jednych takie obrazki mogą śmieszyć, drugich nie ale trzeba przyznać szczerze – za taką akcję marketingową Xiaomi należą się owacje na stojąco.

Nosacze Sundajskie "oficjalnie" w Xiaomi!Czekamy na najlepsze memy?Wesprzyj Nosacze Sundajskie: ?https://gifts.worldwildlife.org/gift-center/gifts/Species-Adoptions.aspx#XiaomiLepsze

Opublikowany przez Mi Polska Środa, 5 września 2018

Źródło: Mi Polska

Premiera średnio-półkowego LG Q9 już niedługo?

Wcześniejszy wpis

Honor 8X oraz Honor 8X Max oficjalnie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Ciekawostki