0

Ostatnie kilka dni to istny wysyp informacji związanych z nowymi urządzeniami. Z całą pewnością jest to zasługa trwających właśnie w Berlinie targów IFA, które rozpoczynają sezon gorących premier. Wczoraj pisałem o zaplanowanej na 12 września bieżącego roku konferencji giganta z Cupertino, jednak o tym jak będą wyglądały zbliżające się wielkimi krokami urządzenia nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Do czasu. W interencie pojawiły się pierwsze rendery Apple Watch Series 4.

Jak sami zresztą widzicie gigant z logiem nadgryzionego jabłuszka nie chciał w żaden sposób zrewolucjonizować rynku smartwatchy. Otrzymujemy na pierwszy rzut oka identyczne urządzenie i dopiero gdy dostajemy kolejne trochę bardziej szczegółowe dane  wychodzi, że otrzymamy o około 15% większy wyświetlacz. Najpewniej zasługa większego ekranu to przede wszystkim mniejsze ramki, jednak nie jesteśmy w stanie wywnioskować tego tylko i wyłącznie po jednym niby oficjalnym renderze.

Jakie inne nowości przyniesie ze sobą najnowsza, czwarta już generacja smartwatchy od Apple najpewniej będziemy musieli poczekać aż do 12 września, kiedy to gigant z Cupertino zapowiedział swoją konferencję.

Źródło: pocketnow.com

Pixel 3 na nowych zdjęciach

Wcześniejszy wpis

IFA 2018: Sharp powraca na europejski rynek. Z tej okazji producent zaprezentował trzy modele

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS