0

Nowe urządzenia Xiaomi pojawiają się na rynku jak grzyby po deszczu. Nie tak dawno pisaliśmy o premierze Xiaomi Mi 8, później modele z linii Xiaomi Redmi, a później doszła jeszcze kolejna submarka – Pocophone, a widać, że Chińczycy nie zwalniają tempa i następne kilka tygodni będzie równie dla nas owocne. Mowa tutaj o premierze najnowszego urządzenia – Xiaomi Mi Mix 3. Pierwsza generacja tych urządzeń tak właściwie rozpoczęła modę na bezramkowce, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że najnowszy model będzie bezramkowcem z prawdziwego zdarzenia.

Powyższa grafika według przeciekowych informacji to właśnie Xiaomi Mi Mix 3, który w porównaniu do poprzedników jest jeszcze bardziej bezramkowy od poprzedników. Można powiedzieć, że cały front smartfonu to tak na dobrą sprawę wyświetlacz, na powyższym renderze możemy ró1)nież dojrzeć jedną rzecz – wysuwany panel, który wyjaśnia jak mogą faktycznie funkcjonować urządzenia prawdziwie bezramkowe. Na tym panelu możemy dojrzeć podwójny przedni obiektyw aparatu, głośnik do rozmów. Jak takie rozwiązanie faktycznie będzie miało miejsce okaże się dopiero przy oficjalnej prezentacji urządzenia, ale moim zdaniem jeśli zostanie sprytnie rozwiązane to tak na dobrą sprawę będziemy musieli wysunąć ten panel tylko wówczas gdy będziemy chcieli zrobić selfie przy pomocą przedniego aparatu, do rozmów telefonicznych można równie dobrze korzystać z krawędziowych głośników, które w tym wypadku powinny zdać egzamin. Co do reszty specyfikacji raczej nie powinna nikogo dziwić i zapewne będzie to Snapdragon 845 wraz z 8 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej.

Jak na razie powyższe informacje są jedynie bardzo nieoficjalnymi informacji i na ich potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Jeśli jednak Chińczycy zdecydują się na takie rozwiązanie może to być faktycznie pewien powiew świeżości w mobilnych technologiach. Czy jednak wejdzie na stałe trudno w tym momencie wyrokować.

Źródło: phonearena.com

IFA 2018: BlackBerry zaprezentowało średniaka z klawiaturą QWERTY

Wcześniejszy wpis

Czy Nubia zaprezentuje smartfona w kształcie opaski?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android