0

Fani mobilnych technologii zacierają ręce. Następne kilka tygodni będą z całą pewnością owocować nowymi premierami, ciekawymi informacjami ze świata mobilnych technologii. Właśnie rozpoczęły się targi IFA w Berlinie, które rozpoczynają tak na dobrą sprawę ten najgorętszy okres w roku. Swoje urządzenia zaprezentowało już kilka marek, ale duża część czeka na oficjalną prezentację najnowszych urządzeń z logiem nadgryzionego jabłuszka.

O nowościach ze stajni Apple’a pisaliśmy na przestrzeni ostatnich tygodni co najmniej kilka razy, jednak dane te nie były zbyt szczegółowe i dotyczyły ogólnie wyglądu i części specyfikacji. Dzisiaj część blogerów technologicznych z zachodnich portali branżowych otrzymało oficjalne zaproszenie na konferncję giganta z Cupertino. Ta ma się odbyć już 12 września bieżącego roku. Za niespełna dwa tygodnie wszelkie plotki związane z nowymi urządzenia ucichną i pojawiaą się konkretne fakty. Informacje przeciekowe mówią o prezentacji co najmniej kilku urządzeń. Do tej pory Apple nie prezentowało zbyt wielu urządzeń na jednej konferencji najbliższa będzie znacznie bogatsza w wszelkie nowości. Po pierwsze otrzymamy następcę iPhone X, później jego uboższą wersję, a także nowe smartfony z podstawowej linii a na deser również czwartą generację zegarka Apple. Niewiadomą jest również premiera nowych iPadów.

Jak sami widzicie najbliższa konferencja Apple zapowiada się co najmniej smakowicie dużo ciekawych premier, o których tak na dobrą sprawę nie wiemy zbyt wiele. Mam nadzieję, że gigant z Cupertino zachowa część asów na samą prezentację i będziemy naprawdę pozytywnie zaskoczeniu całą prezentację.

Źródło: pocketnow.com

Czy Nubia zaprezentuje smartfona w kształcie opaski?

Wcześniejszy wpis

Motorola One oraz One Power oficjalnie zaprezentowane

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android