0

Tegoroczne Pixele od Google mają pojawić się na rynku już w październiku. Jeśli jednak nie chce Wam się czekać dwóch miesięcy to macie wyjście. Na ukraińskim czarnym rynku dostępny jest Google Pixel 3 XL za “jedyne” dwa tysiące dolarów – 7400 złotych.

Nie tak dawno w internecie pojawiły się filmy przedstawiające zawartość pudełka niezaprezentowanego smartfona prosto od Google. Wychodzi na to, że za wszystko odpowiada jedna osoba (lub też grupa).

Poniżej znajdziecie zrzuty ekranu w których posiadanie weszła ekipa serwisu 9to5google. Rozmowa prowadzona jest w języku rosyjskim i dotyczy sprzedaży właśnie Pixela 3 XL. Na ostatnim zrzucie widzimy, że chodzi o wersję 64 GB.

Krócej mówiąc aby kupić dany model musicie skontaktować się ze sprzedawcą za pomocą komunikatora Telegram. Serwis źródłowy zamazał dane rozmówców – i dobrze.

Poniżej znajduje się informacja jaka pojawiła się na Telegramie sprzedawcy tuż przed “zdarzeniami” z ostatniego zrzutu. Zaznaczam, że jest przetłumaczona z języka rosyjskiego.

Pozostały tylko 3 szt. Google Pixel 3 XL. Odpowiadam na najbardziej popularne pytania: • Cena wynosi 2000 $ • Płatność jest możliwa za pośrednictwem PayPal lub Bitcoin. Drugi jest lepszy, ponieważ PayPal ma prowizję konną transfery międzynarodowe. • Wysyłka odbywa się z Londynu za pośrednictwem DHL lub FedEx. Jeśli chodzi o zakup, prosimy o kontakt [zamazano] Przypominam również, że w dobrej cenie jest duża ilość Google Pixel 2 XL.

Nie wiadomo ile sztuk Google Pixela 3 XL posiadał sprzedawca. Na pytanie o ilość nie chciał udzielić odpowiedzi. Według sprzedawcy modele te nie mogą zostać zdalnie dezaktywowane przez Google.

Wszystko wskazuje na to, że nastąpił wyciek z fabryk Foxconnu, który produkuje takowe urządzenie. Potwierdza to aktywność zespołu bezpieczeństwa właśnie Foxconnu a także samego Google. Podsumowując. Ktoś będzie miał z tego tytułu naprawdę duży problem. A inni? A inni będą bawić się przedprzed-premierowym Pixelem 3 XL. Za jedyne 7,5 tysiąca złotych. Cóż, jak to mówią – tak działa wolny rynek!

Źródło: 9to5google

Doogee X60L oraz Doogee X55 debiutują w Polsce

Wcześniejszy wpis

Budżetowe smartfony Gigaset trafiają do Polski

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy