0

Flagowy LG G7 ThinQ a także model specjalny przeznaczony na rynek amerykański – LG V35 ThinQ – zadebiutowały w Maju tego roku. Ostatnim modelem koreańskiego producenta na jaki czekamy jest właśnie LG V40 ThinQ. Teraz poznaliśmy prawdopodobną datę premiery jak i jego wygląd.

Według źródła rendery te są wiarygodne i przedstawiają nadchodzącego smartfona Koreańczyków.

Na froncie obecny będzie duży wyświetlacz P-OLED wyglądający tak, jak większość tegorocznych. To oznacza notcha (na renderach ukrytego) jak i “bródkę”. Takowa, na szczęście, nie będzie szczególnie duża. Ekran będzie zaokrąglony po bokach podobnie jak we flagowcach Samsunga. We wcięciu znajdziemy podwójną kamerkę selfie prawdopodobnie z sensorami tworzącymi mapę twarzy w 3D.

Tylny panel urządzenia wykonany zostanie ze szkła zaś jego design będzie ewolucją zeszłorocznego V30. Podążając za trendami LG wyposaży swój model w potrójny, horyzontalny aparat wraz z diodą doświetlającą. Poniżej znajdziemy czytnik linii papilarnych i logotyp modelu.LG V40 ThinQ

Na dolnej krawędzi obecne będzie złącze USB typu C i minijack (punkt dla LG!). Po prawej stronie znajdziemy przycisk blokady i tackę SIM. Po lewej zaś przyciski głośności i dedykowany przycisk Asystenta Google.

LG V40 ThinQ

Jeśli chodzi o specyfikację – wiemy mało. Pewnym jest Qualcomm Snapdragon 845. RAM to zapewne 6 GB lub 8 GB. Pamięć wbudowana 64 GB, 128 GB i 256 GB. Może producent będzie chciał rywalizować z Note9 i zaaplikuje 512 GB pamięci wbudowanej. Urządzenie zapewne pracować będzie pod kontrola Androida 9.0 Pie. LG V30 oferował naprawdę dobrą jakość dźwięku więc zapewne jego sukcesor również będzie dobry w tej kwestii.

LG V40 ThinQ ma zadebiutować 16 listopada tego roku (spójrzcie na datę na renderze). Drugą opcją jest debiut już we wrześniu na targach IFA 2018.

Źródło: MySmartPrice 

Oppo F9 Pro – kolejny bezramkowiec w niskiej cenie oficjalnie zaprezentowany

Wcześniejszy wpis

Motorola Moto E5 Plus – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android