Kurs Nowoczesny biznes w sieci – recenzja

0
eduweb.pl

Dzisiaj technologie mkną do przodu w zastraszającym tempie, jeszcze dobrych kilka, kilkanaście lat temu by rozpocząć biznes trzeba było niemal na własnej skórze testować wszelkie rozwiązania i pomysły, dzisiaj sytuacja się zmienia i to mimo większej konkurencji, możliwości mamy coraz więcej. Biznes w internecie to dla wielu osób zajmującymi się prowadzeniem własnych firm spora abstrakcja, wynika to z faktu, że rozpoczynali działalność w erze bez internetu czy komputerów lub działają w branży, która pozornie nie ma żadnego związku ze światem wirtualnym i promocją. Na szczęście dzisiaj przychodzą do nas z pomocą rozwiązania on-line, które w znacznym stopniu pomogą uzupełnić tę wiedzę. Jednak jak to bywa w internecie można znaleźć wiele informacji, które w praktyce w ogóle się nie przydadzą, albo wprowadzą nas w błąd. Gdzie w takim razie powinniśmy szukać praktycznych porad i informacji związanych z biznesem? Jest co najmniej kilka takich miejsc, a jednym z nich, które chciałbym dzisiaj gorąco polecić jest serwis eduweb.pl.

Czym jest tak eduweb.pl? To portal, a właściwie platforma na której znajdziemy całą masę wideokursów, co ważne są one na bieżąco aktualizowane, a przy tym najwyższej jakości. Do tej pory miałem okazję zapoznać się z co najmniej kilkoma takimi poradnikami i na żadnym się nie zawiodłem. Na eduweb.pl znajdziemy całą masę materiałów w wersji on-line, także warsztatów, bootcampów itd. Jeśli tylko mamy chęć poszerzenia swojej wiedzy związanej z szeroko rozumianą informatyką z całą pewnością znajdziecie coś dla siebie. Wśród tych wszystkich materiałów można znaleźć prawdziwą perełkę, kilkunastogodzinny kurs związany z biznesem on-line – Nowoczesny biznes w sieci. Cały materiał został przygotowany przez Grzegorza Roga, który zjadł zęby na biznesie w internecie. Jest założycielem właśnie platformy eduweb.pl, a także kilku innych projektów, które odnoszą sukces nie tylko w Polsce. Kurs jest przygotowany przez osobę, która jest praktykiem w zakresie biznesu on-line i nie dostaniemy w nim tylko prostych schematycznych porad, które bez przeszkód można znaleźć w internecie. Grzegorz Róg pokazuje pomysły, rozwiązania problemów na konkretnych przykładach najczęściej własnych z firm, którymi zarządza.

Kurs Nowoczesny biznes w sieci będzie szczególnie przydatnym dla tych, którzy są dopiero na etapie tworzenia własnego produktu, który zamierzają sprzedawać w internecie, bowiem tak na dobrą sprawę zawiera informacje od tego jak projektować, testować nowy produkt, a później przygotować odbiorców na jego premierę. Materiał został przygotowany w taki sposób, by każdy właściciel biznesu internetowego znalazł coś dla siebie. Od lat prowadzę bloga, który jest można powiedzieć jakimś biznesem z wielu narzędzi korzystam na co dzień by móc zarządzać całością sprawnie, a mimo to znalazłem w jednym z najnowszych kursów na eduweb.pl sporą dawkę cennych informacji. Ważne, że autor kursu nie zostawia nas samych z materiałem. Mamy dodatkowo dołączone do materiałów wideo checklistę, która ułatwia nam przerobienie całego kursu krok po kroku i usystematyzowanie wiedzy. Do tego dochodzi jeszcze masa skoroszytów, wzorów e-maili które po odpowiednim przystosowaniu do warunków własnego biznesu mogą w znaczący sposób ułatwić pracę. Jeśli jesteś zainteresowany listą wszystkich zajęć związanych z kursem i jaka jest pełna tematyka kursu zapraszam pod ten link.

Nowoczesny biznes w sieci to kurs, który można nazwać pełnoprawnym kompendium e-biznesu. Po polsku kurs ten może konkurować tylko z jedną pozycją. Książką “Biblia e-biznesu Nowy testament”. Obie pozycje uważam (zarówno kurs jak i książkę) za obowiązkowe dla każdego początkującego twórcę e-biznesu. Mimo wysokiej ceny, myślę ze warto zainwestować te pieniądze w kurs, bowiem później szybko mogą nam się zwrócić.