0

Do tej pory przede wszystkim Samsung brylował jeśli chodzi o zagięte wyświetlacze, co prawda chińscy producenci podpatrzyli rozwiązanie Koreańczyków, jednak powszechnie do mobilnych technologii nie przedarły się zagięte wyświetlacze. Nie wiem czy to wina kosztów samej technologii czy praktyczności jej stosowania, ale Ci najwięksi producenci nie zdecydowali się na zgapienie tego rozwiązania od Samsunga. Do czasu.

Pierwsze przecieki dotyczące linii Mate 20 mieliśmy już kilka dni temu, jednak dotyczyły one przede wszystkim najprostszego modelu oznaczonego jako Lite, teraz mam dla Was nieco konkretniejszych danych dotyczących przedstawiciela z wyższej półki czyli Huawei Mate 20. Po pierwsze według przeciekowych informacji linia Mate zyska zagięte wyświetlacze, po drugie w przeciwieństwie do Samsunga GalaxyS9+ czy Note 9 nadal będziemy mieć notcha. Kolejną nowością jest czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz, ciekaw jestem tego rozwiązania, bowiem wiele się do tej pory mówiło o różnych technologiach i problemach producentów, a tak na dobrą sprawę najwięksi producenci jeszcze nie zaczęli ich stosować. Jeśli chodzi o aparaty to pod względem technologii otrzymamy to co możemy znaleźć w Huawei P20 Pro, czyli potrójny główny obiektyw. Znając życie zostanie on dodatkowo „dopakowany” różnymi dodatkami i nowinkami głównie pod względem programistycznym, jednak wydaje się, że pod tym względem będzie tylko jeszcze lepiej.

Jeśli chodzi o Huawei Mate 20 raczej nie otrzymamy rewolucji, na nią będziemy musieli poczekać do kolejnego roku, czyli premiery Huawei P30. Mimo wszystko Huawei Mate 20 zapowiada się ciekawie i z całą pewnością będziemy się przyglądać bliżej wszelkim nowinkom, które pojawiają się na branżowych portalach.

Źródło: pocketnow.com

Wszystkie telefony Nokii otrzymają Androida Pie 9.0

Wcześniejszy wpis

Motorola P30 oficjalnie!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy