0

Lenovo odkąd ma w rękach Motorolę stara się cały czas uzupełniać portfolio urządzeń z linii Moto. Otrzymujemy kolejne nowości najczęściej rozwijające istniejące już linie. Jednak pojawiają się również nowe linie i jedną z nich jest właśnie P30 w której w skład wchodzą trzy modele – podstawowy P30, P30 Note oraz P30 Play. Jak na razie nie mamy konkretnych informacji o wszystkich modelach z tej linii. Jednak dzisiaj pojawiły się nowe dane dotyczące podstawowego modelu Moto.

Na zdjęciach, które pojawiły się w internecie można zobaczyć, że ponownie dostaniemy notcha, ale jednak ramki wokół wyświetlacza są mocno zredukowane. Ze specyfikacji wynika, że telefon zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 6,2 cala, który pracować będzie w rozdzielczości FullHD+. Specyfikację uzupełniać będzie ośmiordzeniowa jednostka wraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM oraz w zależności od wersji 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi podwójny główny aparat o matrycy 16 Mpx i 5 Mpx, a także przedni 12 Mpx. Całość uzupełnia bateria o pojemności 3000 mAh, Motorola P30 ma działać pod kontrolą systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Jak na razie nie wiemy kiedy nowe telefony oficjalnie zadebiutują na rynku, jednak poznając kolejne informacje dotyczące nowej linii można stwierdzić, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo na debiut linii P30.

Źródło: pocketnow.com

Alcatel 7 oficjalnie zaprezentowany w USA

Wcześniejszy wpis

Wszystkie telefony Nokii otrzymają Androida Pie 9.0

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy