Pierwsze rendery HTC U12 Life

0
htc logo

High Tech Computer od dłuższego czasu boryka się z dużymi problemami finansowymi. Do tej pory tajwański producent przygotował wiele ciekawych flagowców, które były dobrymi rozwiązaniami jednak wśród potencjalnych klientów nie robiły, aż tak dobrego wrażenia i po prostu nie sprzedawały się na tyle by wyprowadzić Tajwańczyków z dołka finansowego. Nową nadzieją dla High Tech Computer może być średnia półka cenowa, jednak by tutaj się przebić trzeba się nagimnastykować, tak by użytkownikom z jednej strony zaoferować dobre podzespoły, a z drugiej przystępną cenę.

htc u12 life

Ciekawym rozwiązaniem, które pojawiło się na sklepowych półkach w ubiegłym roku spod znaku tajwańskiego producenta był HTC U11 Life, model ze średniej półki, a przy tym z gołą wersją systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Dzisiaj docieraja do nas pierwsze konkretniejsze przecieki związane z nowymi urządzeniem czyli HTC U12 Life następcy ubiegłorocznego modelu. Pierwsze rendery wskazują na kilka rzeczy po pierwsze model ten będzie pozbawiony notcha, co powinno być zaliczone na plus. Mamy również podwójny aparat na pleckach urządzenia oraz nieco dalej czytnik linii papilarnych. Specyfikację HTC U12 Life uzupełnia Snapdragon 636 z 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Dodatkowo wiemy coś więcej na temat baterii – mamy tutaj ogniwo o pojemności 3600 mAh. Jak na razie są to wszystkie dane jakie dotyczą tego modelu. Najpewniej jak to miało miejsce w przypadku poprzednika telefon oficjalnie zobaczymy dopiero pod koniec bieżącego roku.

Jak Wam się podoba koncepcja telefonów z gołą wersją systemu sygnowanego zielonym robocikiem? Wolicie czystą wersją Androida czy z autorską nakładką któregoś z producentów.

Źródło: pocketnow.com