0

Razer to producent akcesoriów stworzonych z myślą o graczach. Do tej pory mogliśmy znaleźć w portfolio klawiatury, myszki, jednak od pewnego czasu, a dokładniej mówiąc na przełomie 2017 i 2018 roku Razer zaprezentował światu swój pierwszy gamingowy smartfon. Później otworzył się worek z podobnymi rozwiązaniami. Swoje propozycje zaprezentowało Xiaomi czy Asus, jednak to właśnie Razer Phone był pierwszym rozwiązaniem tego rodzaju.

Razer Phone jest smartfonem z najwyższej półki ze Snapdragon 835 oraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM. W międzyczasie jednak wyszedł od Qualcomma nieco mocniejszy procesor i wygląda na to, że Razer szykuje się wydania kolejnej generacji swojego gamingowego smartfona. Jak na razie nie mamy na jego temat zbyt wielu informacji. Plotki sugerują, że telefon powinien zostać zaprezentowany pod koniec bieżącego roku, zresztą podobnie jak jego poprzednik. Najpewniej zostanie wyposażony w najmocniejsze aktualnie dostępne na rynku podzespoły czyli Snapdragona 845 wraz 8 GB pamięci operacyjnej RAM. Na większą ilość szczegółów dotyczących Razer Phone 2 będziemy musieli nieco poczekać.

Co sądzicie o gamingowych telefonach? Takie urządzenia mają w ogóle rację bytu na rynku mobilnych technologii, gdzie większość flagowców ma niemal identyczne podzespoły i osiągi? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o Razer Phone i podobnych smartfonach.

Źródło: phonearena.com  

Samsung Galaxy A6+ (A6 Plus) – recenzja

Wcześniejszy wpis

LG Q8 (2018) oficjalnie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android