0

Można powiedzieć, że zbliżająca się wielkimi krokami premiera Samsunga Galaxy Note 9 (dla przypomnienia ma się odbyć już w najbliższy czwartek 9 sierpnia) można powiedzieć, że zamyka okres ogórkowy, choć dzień wcześniej swoje flagowce zapowiada Meizu i tak chyba większą premierę przygotowuje koreański producent. Na kilka dni przed oficjalną premierą urządzenia wiemy o nim praktycznie wszystko.

Zacznijmy od podstawowej specyfikacji, według danych, które otrzymujemy z przecieków Samsung Galaxy Note 9 będzie wyposażony w ekran o przekątnej 6,4 cala, który pracować będzie z maksymalną rozdzielczością QHD+, całość zachowana w proporcjach 18,5:9. Sercem urządzenia będzie najmocniejszy aktualnie na rynku autorski układ Samsunga czyli Exynos 9810, do tego dojdzie w zależności od wersji 6 GB pamięci operacyjnej RAM i 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej lub 8 GB RAM i aż 512 GB wbudowanej pamięci ROM. Warto dodać, że pamięć będzie można rozszerzyć przy pomocy karty microSD. Jeśli chodzi o główny aparat zmian większych w stosunku do tegorocznych flagowców nie uświadczymy. Ponownie dostaniemy podwójny główny obiektyw ze zmienną ogniskową f/1.5 do f/2.4 oraz drugie „oczko” o matrycy 12 Mpx. Przedni aparat zostanie zaimplementowany o matrycy 8 Mpx. Bateria w najnowszej generacji phabletu Koreańczyków nieco urośnie bo do 4000 mAh, co przy tych gabarytach nie wydaje się jakimś szczególnym osiągnieciem. Dodatkowo standardowo już będziemy mieć wsparcie dla technologii szybkiego ładowania, zarówno po kablu jak i bezprzewodowo. Specyfikację uzupełnia certyfikat IP68, rysik S-Pen, który ma zostać rozbudowany o szereg nowych funkcji, skaner tęczówki oka i kilka innych pomniejszych bajerów.

Jak wyglądają ceny najnowszego smartfona Koreańczyków? Za podstawową wersję przyjdzie nam zapłacić około 4000 zł, za tę mocniejszą z 8 GB pamięci RAM oraz 512 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej to wydatek rzędu 5200 zł. Oczywiście jak to bywa z przeciekami nie wszystkie informacje są w 100% jednak już niedługo zostaną w pełni zweryfikowane przy okazji oficjalnej prezentacji. Czekacie na najnowszego Samsunga Galaxy Note 9?

Źródło: pocketnow.com

Wirus zaatakował fabrykę produkującą procesory do nowych iPhone’ów

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy A6+ (A6 Plus) – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android