Nadchodzi nowa wersja kolorystyczna Xiaomi Mi Mix 2S!

0
Mix 2S

Xiaomi Mi Mix 2S to naprawdę ładne urządzenie. Niewątpliwie jest również bardzo wydajne. Osobiście zdecydowanie wolę Mi Mixa 2S od tegorocznych flagowców –  Mi 8 i Mi 8 EE. Wracając do wyglądu. Na chwilę obecną Mix 2S dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym.

Istnieje również wersja Special Art Edition, która również jest czarna jednak posiada specjalne etui. Etui to nawiązuje do renesansu i zostało wykonane wraz z British Museum.

Wiele wskazuje na to, że niedługo Xiaomi zaprezentuje nam Mi Mix 2S Jade Green Art Edition. Jade to w tłumaczeniu na nasz język nefryt lub też jadeit. Jest to jednocześnie minerał jak i kolor. Dodatkowo bardzo mocno jest on związany z kulturą chińską.

Na chwilę obecną nie wiemy jak wyglądać będzie nowa wersja ale nieustraszeni graficy sami pokusili się o stworzenie obiecującego konceptu.

Mix 2S

Nie wiem jak Wam ale mi takowy koncept bardzo się podoba. Pudełko jest dość minimalistyczne i stylistyką nawiązuję do chińskiej kultury. Samo urządzenie ma bardzo ładny, niespotykany kolor.

Oczywiście bazując na poprzedniej edycji specjalnej można wnioskować, że Jade Green Art Edition nie będzie zielonym samrtfonem a jedynie etui będzie utrzymane w takowym kolorze. Chyba, że Xiaomi nas zaskoczy.

Plotki mówią, że wersja ta pojawi się jedynie w Chinach i dostępna będzie jedna konfiguracja – 8 GB RAM + 256 GB pamięci wbudowanej.

Co sądzicie o jadeitowym Xiaomi? Chcielibyście aby powyższy koncept pojawił się na rynku? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: MySmartPrice