huawei logo

Huawei Mate 20 Pro bez notcha i z potrójnym aparatem

Ilość informacji, które pojawiają się aktualnie na blogach technologicznych dotyczących najnowszych urządzeń, które tak na dobrą sprawę pojawią się na sklepowych półkach dopiero za kilka miesięcy mocno wzrosła. Widać przez to, że kończy się powoli sezon ogórkowy, a zacznie się tak na dobrą sprawę sezon premier i nowości. Dla fanów mobilnych technologii rozpocznie się już lada moment, bowiem 8 sierpnia mają zostać zaprezentowane flagowce Meizu, a dzień później światło dzienne oficjalnie ma ujrzeć Samsung Galaxy Note 9. Dzisiaj jednak sięgamy w przyszłość znacznie dalej, bowiem na 16 października bieżącego roku został zapowiedziany, a tak właściwie planowany jest event w którym to oficjalnie poznamy Huawei Mate 20 Pro. Jakie przyniesie ze sobą nowości?

huawei mate 20 pro

Przyglądając się nieco bliżej powyższemu zdjęciu, można dojść do kilku wniosków. Po pierwsze Huawei Mate 20 praktycznie zostanie pozbawiony ramek wokół wyświetlacza, zostały zredukowane do absolutnego minimum, a także nie uświadczymy tutaj notcha, który jest w mocno znienawidzony przez społeczność fanów mobilnych technologii. Na froncie urządzenia nie znajdziemy również przedniego aparatu do selfie, ten najpewniej będzie wysuwany z krawędzi telefonu. Jednak dla wielu najważniejszym „ficzerem” pozostanie potrójny aparat. Dokładnej specyfikacji obiektywów nie znamy na razie, ale myślę że możemy być spokojni i jakość co najmniej tak dobrą jak to ma miejsce w Huawei P20 Pro.

Jak na razie te wszystkie informacje są bardzo ogólnikowe, jednak wraz zbliżaniem się do daty 16 października najpewniej kolejne karty będą odkrywane. Z całą pewnością też nie będzie to tani telefon, mówi się o kwocie 999 euro co w przeliczeniu na złotówki to około 4400 zł. Dużo, choć do rekordzistów jeszcze brakuje. Co sądzicie o najnowszych plotkach dotyczących Huawei Mate 20 Pro? Jesteście zainteresowani najnowszym flagowcem chińskiego producenta?

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Mapy Apple z iOS 6 częściowo załatane