0

Fortnite to produkcja, która podbiła serca graczy. Nie mówię tutaj w tym wypadku tylko i wyłącznie o mobilnych graczach i platformach, lecz przede wszystkim zakochali się w tej produkcji Epic Games gracz na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej generacji. Dla mniej wtajemniczonych Fortnite to przedstawiciel gatunku battle royale, gdzie na ogromną mapę zostaje wrzuconych kilkudziesięciu graczy i ma przeżyć jeden lub zespół składający się z kilku graczy. W przeciwieństwie do chociażby Playerunknown’s Battlegrounds tutaj urozmaiceniem zdecydowanie jest możliwość budowania własnego fortu. Społeczność graczy rozwija się bardzo szybko, a próg wejścia do produkcji jest bardzo niski, bowiem gra na wszystkich platformach jest dostępna zupełnie za darmo.  Gra jakiś czas temu miała swoją premierę na iOS i już teraz spływają do nas świetne wyniki finansowe związane z tym tytułem. Kwestią czasu było wejście Fortnite’a na Androida.

Wcześniejsze informacje przeciekowe mówiły o wakacjach, jednak data ta jest mocno ogólnikowa, jednak najnowsze doniesienia znacznie ją precyzują. Fortnite na Androida zadebiutuje wraz z premierą najnowszego flagowca koreańskiego producenta czyli Samsunga Galaxy Note 9. Oficjalna prezentacja urządzenia nastąpi 9 sierpnia, wówczas dowiemy się wszystkiego na jej temat. Na nieszczęście dla graczy, Fortnite będzie na początku dostępny tylko i wyłączenie na phablecie Samsunga. Pozostali gracze będą musieli się wstrzymać z instalacją produkcji na swoim smartfonie o 30 dni, wówczas wygaśnie „ekskluzywność” tytułu i będzie dostępny dla wszystkich.

Co sądzicie o takim posunięciu Samsunga? Czy zdobędzie on nowe grono zwolenników? Czy wręcz przeciwnie. Dajcie znać co sądzicie o całej sytuacji w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Samsung Display stworzył “niezniszczalny” wyświetlacz!

Wcześniejszy wpis

Wkrótce startuje przedsprzedaż na Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android