samsung

Samsung przygotowuje smartfon dla graczy?

Okres wakacyjny to przestój w branży, najwięksi producenci szykują się do dużych premier, stąd też na portalach technologicznych zbyt dużo nowych informacji premierach po prostu nie ma. Jednak w międzyczasie pojawiają się kolejne plotki związane z urządzeniami, które dopiero się mają pojawić. O nowym nadchodzącym urządzeniu od koreańskiego producenta tak na dobrą sprawię nie wiemy nic więcej niż to, że coś jest na rzeczy.

Producenci sprzętu mobilnego jakiś czas temu zauważyli całkiem pokaźną grupę użytkowników – graczy. Jeszcze rok temu tak na dobrą nie mieliśmy na rynku mobilnych technologii żadnego przedstawiciela smartfonów dla gracza. Jednak już teraz mamy co najmniej dwa urządzenia dedykowane chociażby telefon od  Razera, ROG Phone od Asusa oraz Black Shark marki Xiaomi. Widać na to, że kolejny producent będzie chciał dołączyć do tej grupy – Samsung. Niestety nic więcej na temat nowego urządzenia Koreańczyków nie wiemy i zapewne przez najbliższy czas nic więcej się nie dowiemy. Nadchodzącą najważniejszą premierą koreańskiego producenta jest z całą pewnością Samsung Galaxy Note 9, którego poznamy za około dwa tygodnie i na nim będzie się skupiał Samsung.

Jakie macie oczekiwania w stosunku do urządzenia dla gracza? Prócz topowej specyfikacji specjalne dedykowane klawisze czy gałki analogowe? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

More Stories
oneplus logo
Poznaliśmy OnePlus 6T w pełnej krasie