0

766 tysięcy to ostatnia liczba wyświetleń promocyjnej sprzedaży Honor’a 7C jaką udało mi się zobaczyć. Tuż po tym serwery Allegro nie wytrzymały i odmówiły współpracy. Jak widać takiego zainteresowania nie spodziewał się nawet największy serwis handlowy w Polsce. Sama akcja zdecydowanie dała Honorowi duży pogłos, nawet wśród osób niezwiązanych ze smartfonami. I taki jej był cel.

Osobiście nie rozumiem bojkotu na producenta jaki przetacza się przez polskie grupy na Facebooku czy sekcje komentarzy na popularnych serwisach. Sam próbowałem – nie wyszło. Bywa. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem – a bardziej na tym nie kupionym na przecenie. Takie zachowanie ze strony konsumentów może bardzo łatwo speszyć producentów, którzy zaprzestaną tworzenia tego typu promocji.

Sama promocja była również bardzo ciekawa dla oszustów. W południe pojawiło się kilkanaście aukcji oferujących “Huawei Honor 7C zdjęcie” za złotówkę. Dostawa kosztowała zaś około 30 złotych. Najsmutniejsze jest to, że aukcje te miały po kilkadziesiąt zakupionych “sztuk”.

Kolejna tego typu akcja będzie miała miejsce już w sobotę. Dla przypomnienia – Xiaomi zaoferuje pierwszym siedmiu klientom Xiaomi Mi Mix 2s w cenie 777 złotych. Czy w tej sytuacji również stanie się to co stało się z Honorem 7C?

Honor 10 – recenzja

Wcześniejszy wpis

LG po raz kolejny prezentuje przestarzałego smartfona. Poznajcie LG Phoenix Plus

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy