0

Xiaomi w Polsce ma się coraz lepiej. Na chwilę obecną w naszym kraju obecne są dwa stacjonarne punkty sprzedaży. Jest sklep Mi Store znajdujący się w warszawskiej Arkadii i drugi, również Mi Store, w Galerii Serenada mieszczącej się w Krakowie. Do tego zacnego grona dołączy kolejny sklep tego typu – tym razem we Wrocławiu. Dokładniej w Pasażu Grunwaldzkim na poziomie 0. Oficjalne otwarcie będzie mieć miejsce o godzinie 11:00 w tą sobotę – 21 lipca. Z tej okazji chiński gigant (a raczej oficjalny dystrybutor jakim jest Ingram Micro Poland) przygotował dla klientów bardzo ciekawe promocje.

Mi Store

Pierwszą z nich – i zdecydowanie najciekawszą – jest flagowy Xiaomi Mi Mix 2s, którego cena wynosić będzie… 777 złotych. Jest to obniżka o prawie 2 tysiące złotych (oficjalna cena na mi-home to 2599 złotych za wersję 64 GB). Żeby nie było tak kolorowo – dostępnych będzie jedynie 7 sztuk. A więc kto pierwszy ten lepszy!

Przeceny doczeka się również Xiaomi Redmi Note 5 (którego aktualnie testujemy). Kosztować on będzie 499 złotych. Przecena dotyczy wersji pamięciowej 3/32 GB, którą kupimy za 899 złotych. W tym wypadku pula promocyjnych egzemplarzy będzie większa – 100 sztuk.

100 sztuk dotyczyć będzie również dwóch kolejnych przecenionych produktów. Są to waga Smart Scale za 49 złotych (przecena z 159 złotych) i szczoteczka elektryczna Mi Electric Toothbrush, która kosztować będzie 99 złotych (przecena z 169 złotych)

Na otwarciu pojawią się również dwie nowości nieobecne dotąd na polskim rynku. Przy zakupie każdego z nich otrzymamy bon o wartości 300 złotych.

Pierwszą z nich będzie odkurzacz Mi Robot Vacuum. Wyceniony on został na 1299 złotych.

Drugą zaś – laptop Mi Notebook Air 13,3″. Kosztować będzie on 4299 złotych.

Co sądzicie o tych promocjach? Planujecie koczować w toalecie jak miało to miejsce przy otwarciu Mi Store w Krakowie? A może czekacie aż Xiaomi otworzy swój sklep w Waszym mieście? Dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło: Xiaomi

Honor Note 10 pozuje na kolejnych zdjęciach!

Wcześniejszy wpis

Rusza ponownie aktualizacja do Androida Oreo 8.1 dla Xiaomi Mi A1

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy