Poznaliśmy pełną nazwę Androida P?

0
android p

Przecieki dotyczące mobilnych technologii zdarzają się nagminnie. Często wiele miesięcy przed oficjalną prezentacją urządzenia wiemy już o nim praktycznie wszystko. Począwszy od wyglądu skończywszy na bebeszkach. Produkcja takich urządzeń jest wieloetapowa i skomplikowana, przez co w pełni załatać wszystkie możliwości wycieku jest niezmiernie trudno. Nieraz jednak zdarzają się wycieki kontrolowane, wcześniej przygotowane przez twórców. Jak to jest w przypadku najnowszej odsłony mobilnej wersji Androida?

Sprawa wyszła na jaw przy kontakcie z firmą Huawei, jeden z pracowników w konwersacji z użytkownikiem użył nazwy Android Pistachio. Oficjalnie do tej pory system sygnowany zielonym robocikiem działał jako Android P, a wszelkie dodatkowe informacje trzeba brać jako plotki. Czy w tym wypadku może tkwić ziarno prawdy? Cóż trudno powiedzieć. Osobiście uważam, że nazwa ta jest nadal kodowa, którą gigant z Mountain View rozesłał producentom sprzętu mobilnego. W praktyce na ostateczną, finalną wersję nazwy Androida P będziemy musieli poczekać do jego oficjalnej premiery, a ta odbędzie się pewnie za kilka miesięcy.

Co sądzicie o najnowszej przeciekowej wersji nazwy Androida P? Podawajcie w komentarzach jaką Wy chcielibyście nazwę dla systemu sygnowanego zielonym robocikiem.

Źródło: tabletowo.pl