0

Linia Mate to takie pełnoprawne flagowce chińskiego producenta. Oferują one lepsze podzespoły niż linia P do której trafiają one kilka miesięcy później. Zdecydowanie są to smartfony mogące konkurować z innymi należącymi do segmentu premium. Huawei Mate 10 zadebiutował w październiku a więc czas jego następcy nieubłaganie się zbliża.

Specyfikacja przyszłego flagowca chińskiego producenta nie jest nam dokładnie znana. Prawdopodobnie zaoferuje on nam procesor Kirin 980, 8 GB RAMu a także potrójny aparat. Warto wspomnieć również o obecności czytnika linii papilarnych w wyświetlaczu.

Cena Huawei Mate 20 wynosić będzie dokładnie 999 euro co daje nam 4350 złotych. Dużo. Naprawdę dużo. Z drugiej strony nie poznaliśmy jeszcze nowych flagowych jednostek Apple jak i Samsunga Galaxy Note 9.

Znamy również datę premiery. Huawei Mate 20 oficjalnie pojawi się 16 października. Dokładnie rok po prezentacji Mate 10.

W związku ze zbliżającą się premierą coraz więcej przecieków na temat Mate 20 będzie trafiało do naszych uszu. Śledźcie uważnie MobileWorld24.pl aby dowiedzieć się o najciekawszych z nich!

Źródło: GizChina

Asus ZenFone 5Z w najbogatszej wersji trafia do Polski

Wcześniejszy wpis

Nokia X6 trafi do Europy jako Nokia 6.1 Plus

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy