Wiemy coraz więcej na temat Honora Note 10

0

W sieci pojawiła się grafika przedstawiająca wygląd i specyfikację Honora Note 10, dzięki czemu wiemy na temat tego modelu całkiem sporo. Dodatkowo, szef firmy Honor oficjalnie zapowiedział premierę tego modelu. Oto, co będzie oferować omawiany smartfon.

Honor Note 10 posiadać ma 6,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD+ i proporcjach 18:9. Zostanie on wykonany prawdopodobnie w technologii AMOLED. Za wydajność tego modelu odpowiadać ma procesor HiSilicon Kirin 970, który znany jest z takich modeli jak Huawei Mate 10 Pro czy też Huawei P20. Nie zabraknie także wsparcia dla GPU Turbo. Ponadto smartfon ma posiadać 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

Jeśli informacje się potwierdzą, to Honor Note 10 według aktualnych przecieków zostanie wyposażony w akumulator o pojemności 6000 mAh. Brzmi fenomenalnie, ale czy w ostateczności producent zdecyduje się na ogniwo tak dużej pojemności? Czas pokaże, ale miejmy nadzieję, że Note 10 pod tym względem nas nie zawiedzie. Smartfon posiadać ma również podwójny aparat przedni oraz podwójny aparat główny, w konfiguracji 16 Mpx + 16 Mpx. Aparaty mają być dodatkowo wsparte przez sztuczną inteligencję.

Niestety, szef Honora, Zhao Ming nie poinformował, kiedy Honor Note 10 zostanie oficjalnie zaprezentowany.

Źródło: Weibo, GizmoChina