0

O nadchodzącym smartfonie Samsunga z Androidem GO na pokładzie pisałem już jakiś czas temu. Urządzenia bazujące na tym systemie nie korzystały z nakładek producenta. Mieliśmy tu więc doczynienia z “czystym” Androidem. Przykładem jest Huawei Y3 2018, który nie oferuje nam znanej nakładki EMUI. Większość z nas zapewne myślała, że Galaxy J2 Core (tak prawdopodobnie brzmieć będzie jego nazwa) również zaoferuje nam “czystą” wersję zielonego robocika. Jak widać, takie twierdzenie było błędne.

Galaxy J2 Core

Galaxy J2 Core zaoferuje nam znane z Androida GO aplikacje takie jak YouTube GO, Google Maps GO czy też Google GO. Na zdjęciach jakie pojawiły się w sieci widać, że na pokładzie obecna będzie nakładka Samsung Experience (miejmy nadzieję, że zoptymalizowana).

Galaxy J2 Core

Kolejną ciekawą kwestią jest brak przycisków fizycznych mimo wystarczająco dużej dolnej ramki. Każdy, kto choć trochę interesuje się mobilną technologią wie, że takowe są znakiem rozpoznawalnym Samsunga. Wiele wskazuje na to, że powoli odchodzą one w zapomnienie. Flagowa linia S nie oferuje ich z powodu zbyt wąskiej “bródki. To samo stało się z linią A.

Oczywiście, takie rozwiązanie w urządzeniu działającym na Androidzie GO, którego założeniem ma być niska cena, jest bardzo dobre. Usunięcie przycisków fizycznych zmniejszy koszty produkcji smartfona i może to pozytywnie wpłynąć na jego cenę ostateczną.

Galaxy J2 Core

Osobiście jestem bardzo ciekaw Samsunga Galaxy J2 Core (SM-J260). Liczę na to, że tym razem koreański producent nie przesadzi z ceną. Dokładna data premiery smartfona nie jest znana. Biorąc pod uwagę zwiększającą się ilość przecieków można założyć, że jest ona bliżej niż dalej.

Źródło: pocketnow

Najmocniejszy flagowiec Honor’a – Honor 10 GT – zaprezentowany!

Wcześniejszy wpis

Vivo Z10 debiutuje na indyjskim rynku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android