Nowy S Pen w Galaxy Note 9 z masą nowości

0
galaxy note 9 unpacked

Oficjalnie najnowszy phablet koreańskiego producenta zostanie zaprezentowany już 9 sierpnia bieżącego roku, do tego momentu znając świat mobilnych technologii będziemy co rusz „atakowani” nowymi plotkami dotyczącymi nowego flagowca Koreańczyków.

Przeciekowe informacje dotyczące specyfikacji Galaxy Note 9 nie są zbyt atrakcyjne, ot co otrzymamy kolejnego bardzo mocnego flagowca ze świetnym aparatem. Co prawda nowości będzie więcej, jednak głównie za sprawą oprogramowania jest nas w stanie Samsung zaskoczyć. Jednak dzisiaj może się okazać, że ma w zanadrzu jeszcze jeden as w rękawie. Zapewne większość z Was kojarzy, że nieodłącznym elementem każdego smartfona z linii Galaxy Note jest tak zwany S-Pen. Z roku na rok przechodzi większą lub większą metamorfozę, jednak do tej pory nie były to zmiany rewolucyjne. W bieżącym może być pod tym względem znacznie ciekawiej.

Po pierwsze Koreańczycy zapowiadają, że S-Pen otrzyma takie funkcje, które do tej pory nie kojarzyły się z tym akcesorium. To wszystko za sprawą wbudowanego modułu Bluetooth dzięki któremu będziemy mieć możliwość sterowania muzyką, aplikacjami odtwarzającymi wideo itd. Jednak największą nowością, może się okazać wbudowany głośnik, nie wiem czy będzie to nam potrzebne  w rysiku do smartfona, ale możliwe że Samsung znajdzie ciekawe propozycje na wykorzystanie jego możliwości na co dzień. Trzeba wziąć w tym wszystkim jeden szkopuł pod uwagę, przy takiej ilości dodatkowych funkcji i modułowi Bluetooth S-Pen może znacznie urosnąć.

Jaki pomysł ma Samsung na wykorzystanie możliwości S-Pena okaże się już za nieco ponad miesiąc, kiedy to 9 sierpnia zostanie oficjalnie zaprezentowany Samsun Galaxy Note 9.

Źródło: gsmarena.com