Elastyczny ekran od Samsunga już wkrótce w produkcji

0
elastyczny ekran samsung

Przyszły rok dla branży mobilnych technologii zapowiada się niezwykle ciekawe. Co prawda wszystkie informacje, które spływają do nas na przestrzeni ostatnich tygodni są plotkami, jednak może w tym wszystkim kryć się coś więcej niż ziarno prawdy. Możliwe, że już w 2019 roku poznamy oficjalnie składane, elastyczne telefony, czy będą one przyszłością tego segmentu technologii trudno w tym momencie stwierdzić, lecz z całą pewnością będą ciekawą nowością na sklepowych półkach.

Według przeciekowych informacji Koreańczycy wprowadzą na rynek smartfon z elastycznym ekranem już w pierwszy kwartale 2019 roku i widać, że wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że data ta może zostać dotrzymana przez Samsunga. Najnowszy raport sugeruje że moment ruszy masowa produkcja wyświetlaczy elastycznych od koreańskiego producenta. Ekran ma być składany wertykalnie i z przekątnej 4,5 cala może mieć maksymalną powierzchnię aż 7,3 cala.

Jestem ogromnie ciekaw co Koreańczycy finalnie zaprezentują światu już za kilka miesięcy. Jednak teraz studzę zachwyty, kolejne informacje wskazują, że takie rozwiązanie, a tak właściwie smartfon z elastycznym ekranem nie będzie to tania zabawka. Drugim ważnym elementem jest również jego dostępność, nie będzie można go najpewniej kupić na wszystkich rynkach a i ilość egzemplarzy nie będzie duża. Jak Wam się podoba koncept elastycznego telefonu? Kupilibyście takie telefon w sklepie?

Źródło: pocketnow.com