0

Wiemy już, że Samsung Galaxy S10 może być pięknym smartfonem. Zakładać można, zgodnie z tym do czego przyzwyczaił nas producent, że przyszły flagowiec będzie również rewolucyjny.

Samsung trzyma się starego schematu – dwa smartfony -> ewolucja -> dwa smartfony -> rewolucja -> dwa smartfony -> ewolucja… Zgodnie z nim Samsung Galaxy S10 będzie rewolucją względem tegorocznych S9. Wiele na to wskazuje. Dotąd koreański gigant prezentował dwa urządzenia – model standardowy i większy model z plusem. W przyszłym roku sytuacja może być inna. Producent jest w trakcie przygotowywania trzech smartfonów których nazwy kodowe to Beyond 0, Beyond 1 i Beyond 2. Beyond w języku angielskim oznacza “poza” co wskazuje właśnie na rewolucję. Różnice pomiędzy każdym modelem zamieszczam poniżej.

  • Beyond 0 – wyświetlacz 5,8 cala bez zaokrągleń, pojedynczy aparat,
  • Beyond 1 – zaokrąglony wyświetlacz 5,8 cala , podwójny aparat,
  • Beyond 2 – zaokrąglony wyświetlacz 6,2 cala, potrójny aparat, czytnik linii papilarnych w pod wyświetlaczem.

O ile dwa pierwsze modele brzmią mało ciekawie to trzeci, największy prezentuje się nader interesująco. Już od długiego czasu krążą informacje na temat implementacji skanera linii papilarnych pod wyświetlaczem w najnowszym flagowcu Samsunga – to jest kolejne potwierdzenie tej spekulacji.

Koreański producent, jak widać, pozazdrościł chińskiemu rywalowi jakim jest Huawei potrójnego aparatu we flagowcu. Ostatni gracz na podium rynku mobilnego umieścił takowy w smartfonie Huawei P20 Pro.

Prezentacja trzech modeli zdarzyła się już Samsungowi przy okazji Galaxy S6 (Galaxy S6, S6 Edge i S6 Edge +). Jak widać szykuje nam się powtórka z rozrywki. Jedno trzeba przyznać – jeśli Samsung Galaxy S10 zostanie wyposażony w trzy aparaty to będzie to naprawdę fotograficzne urządzenie.

Źródło: gsmarena

Wyciekła specyfikacja budżetowego Samsunga J2 z Androidem GO na pokładzie

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy nowe szczegóły na temat Xiaomi Mi Max 3 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android