0

Jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów ostatnich tygodni pod sam koniec maja został oficjalnie zaprezentowany. Telefon ten to jedna z najciekawszych propozycji w bardzo dobrej cenie aktualnie na rynku mobilnych technologii, dlatego też wielu użytkowników czeka na dostępność tego modelu na starym kontynencie. Dzisiaj Xiaomi Mi 8 jest dostępny w przedsprzedaży jedynie w Chinach i to w mocno ograniczonej ilości – do tej pory wyprzedawał się w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Kiedy model ten będzie dostępny w Europie? Według informacji, które pojawiły się właśnie w internecie Xiaomi Mi 8 na sklepowych półkach pojawi się już w sierpniu. Najpewniej początkowo zostanie udostępniony jedynie w dwóch wersjach czyli z 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. W przypadku Explorer Edition czy 8 GB wersji musimy obejść się smakiem, możliwe że kolejne wersje będą pojawiać się sukcesywnie później. Jak na razie informacja o sprzedaży w Europie nie wskazuje bezpośrednio, kiedy ten model pojawi się na naszych rodzimych półkach oficjalnie. W ostatnim czasie nasz rodzimy dystrybutor udostępnia modele Xiaomi praktycznie bez zbędnej zwłoki, więc myślę, że w przypadku flagowca nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Możliwe, że już na przełomie sierpnia i września będzie dostępny dostępny w Polsce. Jednak jak na razie są to tylko moje przypuszczenia odnośnie polskiej premiery, lecz liczę, że nie będą się finalnie znacząco różnić od rzeczywistości.

Oczekujecie premiery najnowszego flagowca Xiaomi w Polsce? Jesteście zainteresowani zakupem? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: phonearena.com

Galaxy S10 na pierwszym zdjęciu?

Wcześniejszy wpis

AllView prezentuje nowego flagowca. Poznajcie model Soul X5 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android