Darmowe gigabajty od polskich operatorów z okazji MŚ 2018

0

Pierwszy mecz Polski w ramach Mistrzostw Świata 2018 już za kilka godzin i zapewne większość z nas gotowa jest na kibicowanie. Aby dać nam jeszcze większą satysfakcję z sukcesów Biało-Czerwonych, najwięksi operatorzy w Polsce – Orange, T-Mobile i Play – przygotowali dla nas, nie pierwszy raz, ciekawe bonusy za zdobyte gole polskiej reprezentacji. Oferta od Play różni się od pozostałych, dlatego omówię ją na końcu.

Orange

By zyskać dodatkowy pakiet gigabajtów wystarczy, po meczu polaków, wysłać SMS (płatny zgodnie z cennikiem) na numer 233. Treść SMS-a za każdym razem będzie inna i znajdziemy ją na oficjalnym Facebooku Orange Polska. Liczba przynależnych gigabajtów nie jest określona i Orange nie informuje dokładnie ile ich otrzymamy za każdą strzeloną bramkę. Równie dobrze może być gol = 1 GB jak i gol = 5 GB. Dodatkowy pakiet będzie aktywny przez 3 dni od wysłania SMS-a i dostanie priorytet użycia (korzystanie z internetu będzie pierw obciążało promocyjną paczkę a nie Wasz standardowy pakiet). Jedynym wyjątkiem będzie Plan taryfowy Firma dla Klientów Biznesowych. W jego wypadku dodatkowy pakiet nie otrzyma pierwszeństwa. Oferta dostępna jest dla każdego klienta Orange, zarówno dla tych korzystających z abonamentu jak i karty.

Regulamin

T-Mobile

W wypadu różowego operatora sprawa będzie zdecydowanie prostsza. Wystarczy raz wysłać SMS-a (bezpłatnego) o treści GOL lub BRAMKA pod numer 80402. Gratisowe gigabajty będą przyznawane automatycznie. Ich ilość jest określona bardzo sztywno, jeden gol = jeden gigabajt. Oferta dostępna jest dla każdego klienta T-Mobile, który korzysta z numeru na kartę lub internetu na kartę. Dodatkowy pakiet będzie aktywny przez 7 dni i, jak w wypadku Orange, otrzyma priorytet użycia.

Regulamin

Play

Play rozwiązało tą sytuację zgoła inaczej. U fioletowego operatora nie otrzymamy gigabajtów za strzelone bramki. Działa to następująco: jeśli w dniu dzisiejszym doładujecie swój pakiet internetowy za pomocą strony doladowania.play.pl, otrzymacie wymienione poniżej bonusy:

Orange

Zaznaczam, że oferta dostępna będzie tylko dzisiaj!

Dostępna jest ona dla klientów Play korzystających z następujących ofert:

  • Play na Kartę,
  • Play na Kartę Rok Ważności Konta,
  • Play na Kartę Lubię to!,
  • FORMUŁA MINI MAX na Kartę,
  • Formuła Play na Kartę,
  • Play na Kartę Surf,
  • SieMA na Kartę PL,
  • SieMA na Kartę.

Regulamin

Źródło: Orange, T-Mobile, Play