0

Telefony Xiaomi, które są w dostępne w Polsce mają różne ceny. Myślę, tutaj przede wszystkim o oficjalnej polskiej dystrybucji, bowiem zdarzają się w portfolio smartfony, których zwyczajnie nie opłaca się ściągać z Chin, ze względu na bardzo dobrą cenę, ale są też takie gdzie w naszym kraju przepłacimy i to sporo. Na szczęście w ostatnim czasie można zauważyć tendencję to coraz to lepszych cen chińskich smartfonów. Udowadnia to kolejny telefon, który właśnie oficjalnie pojawił się na polskich sklepowych półkach – Xiaomi Redmi S2.

Mowa tutaj o najnowszym średniaku czyli Xiaomi Redmi S2, który może pochwalić się dosyć standardową specyfikacją. Otrzymujemy Snapdragona 625 wraz z 3 GB pamięci operacyjnej RAM oraz 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Całość uzupełnia ekran o przekątnej 5,99 calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9, pracuje on w rozdzielczości HD+. Do tego dochodzi bateria o pojemności 3080 mAh, podwójny główny aparat. Standardem jest wśród urządzeń Xiaomi jest dodanie wsparcia dla Dual SIM. Ile przyjdzie nam w Polsce zapłacić za ten model? Dokładnie 669 zł.

Taka cena widnieje wszystkich sklepach, które dystrybuują urządzenia Xiaomi w Polsce. Wydaje się, że to całkiem rozsądny wybór i dobra alternatywa dla Xiaomi Redmi 5 czy Redmi 5 Plus. W tym wszystkim jest jedno drobne „ale” telefon niestety do najbardziej innowacyjnych nie należy i przypomina zarówno pod względem specyfikacji i wyglądu co najmniej kilka innych telefonów tego producenta. Co myślicie o polskiej cenie Xiaomi Redmi S2? Dajcie znać w komentarzach.

Od teraz można płacić przez PaySafeCard w sklepie Google Play

Wcześniejszy wpis

Już jutro Polacy zapłacą za pomocą Apple Pay!

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android