0

Chiński producent cały czas chce zwiększać swój udział na polskim rynku mobilnych technologii. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat kiedy to pierwsze urządzenia trafiały do Polski zyskał już prawie dziesięć procent całego naszego rynku. Jest to bardzo dobry wynik zważywszy, że przez dobre kilkanaście miesięcy urządzenia te nie były oficjalnie dystrybuowane w Polsce, a każdy smartfon sami Polacy ściągali z Chin. Od momentu w którym Xiaomi jest w Polsce co jakiś czas prowadzone są różne akcje promocyjne. W marcu bieżącego roku po raz pierwszy jeden z telefonów Xiaomi pojawił się w Biedronkach. Teraz przyszła kolej na następny model.

Mowa w tym wypadku o Xiaomi Redmi 5, który jest bardzo dobrym średniopółkowym telefonem. We wnętrzu tego modelu znajdziemy Snapdragona 450, 3 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. A to wszystko w ofercie promocyjnej dostępne w cenie 555 zł. Ciężko aktualnie znaleźć lepszą ofertę, więc najpewniej w Biedronkach będzie istne oblężenie jeśli chodzi o ten telefon. Prócz smartfona w Biedronce znajdziemy również Xiaomi Mi Box 4K czyli przystawkę telewizyjną zmieniającą nasz zwykły telewizor w smart TV. Za nią przyjdzie nam zapłacić 279 zł.

Akcja promocyjna rozpocznie się 21 czerwca i będzie trwała przez dwa tygodnie do 4 lipca włącznie lub do wyczerpania zapasów. Jeśli chcecie dorwać Xiaomi Redmi 5 lub przystawkę Xiaomi Mi Box 4K w dobrej cenie będziecie musieli się pośpieszyć z zakupem.

Asus szykuje potężnego smartfona dla graczy

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Redmi 6 i Redmi 6A oficjalnie

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android