0

W ostatnim czasie na rynku mobilnych technologii pojawiają się ciekawe smartfony dedykowane graczom. Szlak przetarł między innymi Razer Phone i telefon Xiaomi. Widać, że również tajwański producent chce się dołączyć do tego wyścigu zbrojeń. W przypadku tego producenta takie posunięcie mnie akurat nie dziwi, bowiem od wielu lat Asus ma swoją linię produktów właśnie stworzonych z myślą o graczach – ROG.

Wygląda na to, że wkrótce marka ROG poszerzy się o Asus ROG Phone, urządzenie z najwyższej półki dla graczy. Według przecieków zostanie on wyposażony w najnowszy układ Qualcomma czyli Snapdragon 845 wraz z 8 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 512 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Ta sama specyfikacja już teraz może gwarantować naprawdę świetne wyniki, a przy odpowiednim podkręceniu Asus ROG Phone może stać się najmocniejszym urządzeniem na rynku. Wyniki pierwszych benchmarków tylko to potwierdzają. Jeśli chodzi o Geekbench to zarówno w teście na jednym rdzeniu jak i wielordzeniowym najnowszy smartfon Asusa wygrywa z przewagą około 10-15%, jest to całkiem sporo zważywszy, że ścisła czołówka pracuje na tym samym procesorze od Qualcomma. W przypadku testów wykonanych przy pomocy Antutu również prowadzi Asus.

Oczywiście jak to bywa w przypadku przeciekowych informacji trzeba wziąć pod uwagę, że do czasu premiery i testach wersji finalnej sporo może się zmienić. Jednak już teraz można stwierdzić, że szykuje się naprawdę ciekawe rozwiązanie. Kiedy telefon zadebiutuje na sklepowych półkach tego nie wiemy, ale najpewniej już jesienią będziemy mogli oficjalnie poznać Asus ROG Phone.

Źródło: pocketnow.com

Vivo NEX oficjalnie – tak się robi bezramkowce!

Wcześniejszy wpis

Urządzenia Xiaomi ponownie dostępne w Biedronce

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android