Poznaliśmy polską cenę Xiaomi Mi Mix 2S

0
xiaomi mi mix 2s

W ostatnim czasie mamy istny wysyp urządzeń sygnowanych logiem chińskiego producenta. Mieliśmy okazję nieco ponad tydzień temu zapoznać się z nowym flagowcem, później pojawiły się informacje na temat nadchodzącej nowej generacji urządzeń z linii Redmi, a w międzyczasie na naszych rodzimych półkach sklepowych pojawił się Xiaomi Mi Mix 2S. A to zapewne nie koniec nowości od Chińczyków na najbliższy czas. Fani flagowców tej marki powinni zacierać ręce, tym bardziej, że właśnie dostępny w sprzedaży jest najnowszy bezramkowiec.

Dla przypomnienia Xiaomi Mi Mix 2S to urządzenie z najwyższej półki cenowej. Mamy do dyspozycji Snapdragona 845, 6 GB pamięci RAM i w zależności od wersji 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi świetny podwójny aparat, a także duży bezramkowy wyświetlacz, pod względem specyfikacji mamy tak na dobrą sprawę najwyższą półkę a zakładając, że Chińczycy wyceniają bardzo dobrze swoje telefony mamy połączenie niemal idealne. Jednak w tym wszystkim dochodzi również cena polskiego dystrybutora. Powiem szczerze, że tutaj w zależności od modelu mamy bardzo dobre ceny, ale również takie, gdzie zdecydowanie bardziej opłaca się ściągnąć telefon z Chin w wersji global. Jak jest w przypadku Xiaomi Mi Mix 2S?

W Polsce podstawową wersję czyli z 6 GB pamięci operacyjnej RAM i 64 GB pamięci wbudowanej zapłacimy 2599 zł, natomiast za tę z podwójną ilością pamięci wewnętrznej zapłacimy 200 zł więcej czyli dokładnie 2799 zł. Jest to nadal taniej niż flagowce konkurencji, jednak liczyłem że ceny rozpoczną się od 2399 zł maksymalnie. W Polsce jak na razie nie kupimy najmocniejszego wariantu z 8 GB pamięci RAM. W tym wypadku musimy skorzystać z chińskich sklepów.

Źródło: informacja prasowa