0

Ostatniego dnia maja mieliśmy okazję poznać oficjalnie najnowsze urządzenie od chińskiego producenta. Mowa tutaj oczywiście o Xiaomi Mi 8, którego właśnie ruszyła przedsprzedaż i już mamy pierwsze rekordy.

Xiaomi Mi 8 to najmocniejsze urządzenie ze stajni chińskiego producenta. Oferuje najlepsze podzespoły w bardzo dobrej cenie. Podobny schemat rozgrywa się co roku w przypadku urządzeń chińskiego producenta, w tym jest dokładnie tak samo. Przedsprzedaż ruszyła wczoraj i w ciągu dosłownie 37 sekund cała partia urządzeń została wyprzedana. Jak na razie sprzedaż ruszyła jedynie w Chinach, więc wynik jest naprawdę bardzo dobry. Co prawda nie wiemy dokładnie jak duża była pierwsza partia urządzeń, które trafiły na chiński rynek, jednak myślę, że wynik 37 sekund sprzedaży jest bardzo dobry. Dla tych, którzy chcą załapać się na Xiaomi Mi 8 jeszcze z Chin muszą się śpieszyć, kolejna tura urządzeń pojawi się już za niespełna tydzień. Dokładniej mówiąc 12 czerwca. Wtedy będziecie mieć kolejną okazję by zakupić tę wersję urządzenia.

Jak na razie musimy czekać na oficjalne pojawienie się tego modelu w Polsce, choć dla osłody coraz więcej wiemy o nadchodzącym do Polski Xiaomi Mi 2S. Na Xiaomi Mi 8 na rodzimych półkach przyjdzie nam jeszcze chwilę poczekać, ale myślę że zdecydowanie warto. Dajcie znać w komentarzach czy czekacie na najnowsze dziecko chińskiego producenta.

Źródło: gsmarena.com

Dwie nowości dla graczy ujrzały światło dzienne – Honor Play i Honor 9i oficjalnie

Wcześniejszy wpis

Poznaliśmy pierwsze informacje na temat Sony Xperia XZ3

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android