0

Nie do końca rozumiem polityki japońskiego producenta. Mam wrażenie, że od dobrych kilku lat otrzymujemy niemal identyczne telefony różniące się przede wszystkim bebeszkami, a sam design w bardzo niewielkiej części się zmienił. W przypadku ostatnich flagowców, również niezbyt dużo się zmieniło choć i tak więcej niż wcześniej. Drugą rzeczą, która mnie zastanawia to wydanie w ciągu jednego roku dwóch flagowców i kilku jego wersji, które różnią się od siebie naprawdę w bardzo niewielkim stopniu. Jak będzie w przypadku najnowszego flagowca od Sony?

Sony Xperia XZ3 będzie działać pod kontrolą aktualnie najmocniejszego układu Qualcomma – Snapdragon 845, wspierać go będzie 6 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 64 GB lub 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Telefon ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej 5,7 cala, który pracować będzie w rozdzielczości FullHD+. Smartfon podobnie jak poprzednik ma mieć podwójny główny aparat o matrycach 19 Mpx i 12 Mpx i jasnościach f/1.8 oraz f/1.6. Na papierze całość wygląda całkiem nieźle, choć Sony już dawno nie może prześcignąć czołówki jeśli chodzi o fotograficzne możliwości swoich telefonów. Może w przypadku Sony Xperia XZ3 będzie nieco inaczej? Czas pokaże.

Jak na razie nie mamy dokładniejszych informacji co do wyglądu urządzenia, jedynie ogólne dane, że telefon będzie najpewniej około 15 gram lżejszy oraz 1 mm cieńszy od poprzedniej generacji. Osobiście liczę, że zmiany w designie będą bardziej radykalne niż we wcześniejszych urządzeniach. Kiedy premiera Sony Xperia XZ3? Według informacji, które pojawiły się w internecie telefon ujrzy światło dzienne jeszcze tej jesieni. Czy to będą najbliższe tragi IFA w Berlinie? Trudno w tym momencie powiedzieć, ale najpewniej bliżej premiery urządzenia dostaniemy nieco więcej informacji o nim samym i dacie premiery.

Źródło: pocketnow.com

Xiaomi Mi 8 sprzedaje się jak świeże bułeczki

Wcześniejszy wpis

Motorola Moto Z3 Play oficjalnie zaprezentowana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android