Samsung Galaxy Note 9 zadebiutuje 9 sierpnia?

0

Powoli musimy się oswajać z faktem, że sezon na duże premiery związane z mobilnymi technologiami są już za nami. Kilka dni temu mieliśmy okazję poznać nieco nowych urządzeń od Xiaomi, wcześniej chociażby od LG. Przed nami zapowiedź ciekawego telefonu od chińskiego producenta – Lenovo i w sumie tyle. Później czeka nas przerwa, jednak w tym roku może trwać około półtora miesiąca, a to za sprawą przyśpieszonej premiery nowego phabletu od Samsunga.

Mowa w tym wypadku oczywiście o Samsung Galaxy Note 9, który pojawi się wraz z początkiem sierpnia. Dokładniej mówiąc 9 sierpnia, jednak jak to bywa w tego typu przeciekach nie wiemy ile w tym wszystkim prawdy, tym bardziej, że bywały sytuacje, w których tuż przed samą premierą urządzenia producent szybko musiał zmieniać plany chociażby przez niemożliwość dostarczenia odpowiedniej ilości egzemplarzy na rynki międzynarodowe.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że tegoroczny okres ogórkowy będzie skrócony do absolutnego minimum. Co prawda już od pewnego czasu można zauważyć, że premiery sezonu jesiennego są coraz częściej przekładane na okolice połowy sierpnia, jednak teraz Samsung chce wyjść mocno przed szereg prezentując Galaxy Note 9 już 9 sierpnia. Oczywiście są to na razie plotki i trzeba czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacje, ale zapewne potrwa to nieco czasu i będziemy pewni daty, wówczas gdy Koreańczycy rozpoczną wysyłkę zaproszeń na konferencję.

Źródło: gsmarena.com