Pierwsze rendery 6,5 calowego iPhone’a

0
iphone

Informacji o nadchodzących nowości od giganta z Cupertino pojawia się w internecie naprawdę bardzo dużo. Część z nich zanim tak na dobre pojawi się na portalach technologicznych to już światło dzienne ujrzały jakieś inne często zupełnie sprzeczne. W przypadku najnowszych doniesień jest nieco inaczej, choć nie wiemy ile w nich tak na dobrą sprawę jest prawdy.

W internecie się pojawiły się pierwsze rendery nowego iPhone’a, i jak zapewne mogliście już zauważyć tak na dobrą sprawę nie różni się on niemal w ogóle od aktualnego iPhone’a X z jedną drobna różnicą, którą trudno zauważyć nie porównując obu modeli. W przypadku najnowszych grafik mamy najpewniej do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej aż 6,5 cala. Dla przypomnienia aktualny iPhone X ma zaimplementowany ekran wielkości 5,8 cala. Render wskazuje ponownie na aluminiową obudowę, podwójny główny aparat ustawiony wertykalnie. Przy okazji przecieków związanych z większym iPhone, również pojawiły się rendery mniejszej budżetowej wersji. Tym razem mówimy o wyświetlaczu o przekątnej 6,1 cala czyli mimo wszystko większy od zeszłorocznego iPhone’a X.

Jak sami widzicie telefony rosną jak na drożdżach. Jeszcze kilka lat temu nie było do pomyślenia implementacja ekranu większego niż 4 cale, teraz standardem staje się 5,5 calowy wyświetlacz, a przy flagowych rozwiązaniach producenci sprzętu mobilnego sięgają po znacznie większe ekrany. Oczywiście zastosowano kilka trików, które umożliwiają wepchnięcie dużego wyświetlacza w nieznacznie tylko większą bryłę między innymi proporcje ekranu 18:9, bezramkowość czy znienawidzony notch. Czy najnowsze iPhone’y tak mocno urosną? Przekonamy się za jakiś czas kiedy modele te ujrzą światło dzienne.

Źródło: pocketnow.com

AppleiPhone