0

Nową, wydajną jednostkę Qualcomma – procesor Snapdragon 710 poznaliśmy zaledwie tydzień temu a pierwszym smartfonem działającym dzięki niemu jest Xiaomi Mi 8 SE. Wiele wskazuje na to, że Google planuje na początku przyszłego roku zaprezentować pierwszego Google Pixela, który nie będzie flagowcem. Średni-półkowy Pixel ma być wyposażony we wspomniany procesor i, moim zdaniem, może być swojego rodzaju hitem sprzedażowym na miarę iPhone’a SE.

Trzy Pixele?

Jest już pewne, że za kilka miesięcy ujrzymy dwóch następców Pixela 2 i Pixela 2 XL. Będą to wydajne jednostki naszpikowane nowoczesną technologią. Z racji swojej ceny, dostępne dla niewielu. Delikatnie okrojona wersja jednego z nich może dać osobom, które nie chcą wydawać na telefon fortuny, możliwość zakupu jednego z najlepiej zoptymalizowanych smartfonów działających pod kontrolą Androida. Niestety, na temat nadchodzącego średnio-półkowego smartfona od Google nie wiemy praktycznie niczego. Informacji na jego temat dostarczył leaker specjalizujący się w produktach Google.

Jak widać, Roland również nie ma pojęcia o jakichkolwiek elementach specyfikacji nadchodzącego telefonu. Jedyne co możemy zrobić to czekać mając nadzieję, że podczas prezentacji tegorocznych Pixeli dowiemy się czegoś więcej.

Źródło: Twitter

Bezramkowy Lenovo Z5 już za pięć dni!

Wcześniejszy wpis

Xiaomi Amazfit BIP – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Newsy