xiaomi mi a2

Xiaomi Redmi 6A – pierwsze przecieki

Xiaomi w ostatnim czasie zarzuca nas nowościami. Jeśli wszystko dobrze pójdzie jutro już poznamy najnowszego flagowca czyli Xiaomi Mi 8, wraz z nim najpewniej pojawi nową odsłonę długo oczekiwanej opaski czyli Xiaomi Mi Band 3, a przy tym wszystkim również zaprezentowana zostanie kolejna wersja autorskiej nakładki chińskiego producenta. I to wszystko tak na dobrą sprawę w przeciągu jednej konferencji, najpewniej na kolejne premiery, może już nie tak spektakularne jak poprzednie nie będziemy musieli zbyt długo czekać. Właśnie pojawiły się kolejne informacje związane już z szóstą generacją urządzeń od Xiaomi w tym wypadku mowa o najtańszej wersji spośród wszystkich urządzeń Redmi czyli Xiaomi Redmi 6A.

Co przynosi ze sobą najnowsze plotki na temat Xiaomi Redmi 6A? Urządzenie zostanie wyposażone w ekran o przekątnej 5,45 cala, który pracować będzie z rozdzielczością 1440×720 px. Całość działać będzie pod kontrolą układu Snapdragon 625 w zależności od wersji otrzymamy 2 GB, 3 GB lub 4 GB pamięci operacyjnej RAM. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami nie będą się ograniczały jedynie do ilości pamięci RAM, a także do aparatów. Najtańsza wersja będzie wyposażona w pojedynczy główny aparat 8 Mpx, natomiast mocniejsze wersje to już podwójny obiektyw najpewniej w połączeniu 12 Mpx oraz 8 Mpx. Natomiast w z przodu we wszystkich wersjach mamy do czynienia z matrycą 5 Mpx. Specyfikację uzupełnia dodatkowo bateria o pojemności 3000 mAh, a całość ma działać pod kontrolą najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem czyli Androidem Oreo 8.1.

Jak na najniższą półkę cenową Xiaomi Redmi 6A szykuje się nadzwyczaj dobrze zakładając, że najtańsza wersja będzie kosztować najpewniej około 400 zł to już otrzymujemy w standardzie bardzo dobre urządzenie, zobaczymy jak będzie wyglądać oficjalna specyfikacja i cena. Na razie jednak nie wiemy kiedy oficjalnie zostanie zaprezentowany ten model.

Źródło: pocketnow.com

More Stories
Znamy polskie ceny Nokii 5.1, Nokii 3.1 oraz Nokii 2.1