Tak może wyglądać Pixel 3 oraz Pixel 3 XL

Niedawno wyciekło zdjęcie szkieł ochronnych na ekrany ekrany nadchodzących Google Pixel 3 i Google Pixel 3 XL, które ujawnia kilka interesujących zmian w projektach przyszłych flagowych telefonów Google. Jeśli wierzyć przeciekowi, Pixel 3 XL będzie miał wycięcie, podczas gdy mniejszy model będzie posiadał odpowiednie górne i dolne ramki, choć cieńsze niż w zeszłym roku.

Wycięcia, wszędzie wycięcia…

Wcięcia są obecnie tematem dzielącym świat smartfonów. Większość ludzi sprzeciwia się ich wdrożeniu, ale producenci wydają się mieć inny umysł. I koniec końców Pixel 3 XL będzie miał notcha co nie powinno być większym zaskoczeniem. Szczególnie ze względu na dosyć duże wsparcie dla wycięć w testowej jeszcze wersji nowego Androida P. Wygląda na to, że zbyt szybko nie uwolnimy się od notcha.

Spoglądając na zdjęcia z przecieków, wydaje się, że zarówno Pixel 3 XL, jak i Pixel 3 zachowają jedną z najlepszych funkcji swoich poprzedników – przednie głośniki stereo – a jednocześnie dodają podwójne kamery przednie.  Google zaczyna iść zgodnie z trendami odnośnie funkcji fotograficznych. Specyfikacja obiektywów nie jest jeszcze znana.

Inną rzeczą wartą uwagi jest to, jak duże wydają się być wycięcia na szkłach ochronnych. Zarówno otwory na to, co wydają się być podwójnymi, przednimi kamerami, jak i otwory na grille głośnikowe są ogromne. Znacznie większe niż to, co dotychczas widzieliśmy w telefonach od Google.

Ekran

Oczywiście bez żadnych przecieków stwierdzić można, iż proporcje ekranu w nowym Pixelu będą klasyczne w dzisiejszych czasach, czyli 18:9. Nie wiadomo natomiast w jakiej technologii będzie on wykonany. Po przygodach z OLEDami wyprodukowanymi dla Pixeli serii drugiej przez LG, nie wiadomo czy gigant z Mountain View nie zdecyduje się na panele LCD. Wiadomo jednak, że Google kontaktowało się już z LG w sprawie ekranów. Koreański producent dementuje te plotki twierdząc, że to czyste spekulacje. Widocznie coś musi być na rzeczy.

Czy teoretyczny wygląd urządzenia na podstawie przecieków wam się podoba? Kupilibyście tak zaprojektowany telefon? Czy może zbyt dużo jest już modeli na „jedno kopyto”? Dajcie znać w komentarzach!

 

Źródło: phonearena.com

More Stories
[VIDEO] Oficjalny Jelly Bean dla S3