0

Zbliżająca się wielkimi krokami premiera flagowca chińskiego producenta rozgrzewa do czerwoności fanów mobilnych technologii. Plotek dotyczących Xiaomi Mi 7/8 w ostatnim czasie pojawiało się naprawdę bardzo dużo, część z nich została potwierdzona w innych, część zdementowano, choć 100% pewność będziemy mieć dopiero wówczas gdy telefon oficjalnie zostanie zaprezentowany na konferencji Xiaomi, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że za niespełna półtora tygodnia oficjalnie poznamy Xiaomi Mi 8.

Dzisiaj Chińczycy na platformie Weibo zaprezentowali grafikę, która wskazuje, że właśnie Xiaomi Mi 8 oficjalnie zaprezentowany zostanie już 31 maja bieżącego roku. Niestety jeśli chodzi o informacje sprawdzone i oficjalne jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na premierę. Jednak dla tych, którzy chcą wiedzieć jeszcze więcej na temat flagowca Xiaomi mam dobre wieści. Przy okazji ostatnich przecieków pojawia się grafika, która wskazuje w jakiej cenie telefony te będą sprzedawane w Chinach. Za wersję podstawową z 6 GB pamięci RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej zapłacimy 2799 juanów co daje kwotę około 1600 zł. Mocniejsza wersja z 8 GB pamięci RAM i 128 GB to koszt 3199 juanów czyli około 1840 zł. Jest nieco drożej od poprzednika, jednak nadal są to bardzo dobre ceny. Jeśli tylko zostaną oficjalnie potwierdzone Xiaomi Mi 8 będzie jednym z najtańszych flagowców, które zostały oficjalnie zaprezentowane w tym roku.

Czekacie na najnowszą propozycję od chińskiego producenta? Dajcie znać w komentarzach jakie macie oczekiwania co do Xiaomi Mi 8.

Źródło: pocketnow.com

Poznaliśmy cenę HTC U12+?

Wcześniejszy wpis

Bardzo tani Honor Play 7 z wyświetlaczem o proporcjach 18:9 debiutuje na chińskim rynku

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android