0

Przed kilkoma dniami pisałem Wam o problemach związanych z aktualizacją do najnowszej wersji systemu sygnowanego zielonym robocikiem dla dwóch flagowych smartfonów koreańskiego producenta sprzed dwóch lat. Mowa tutaj oczywiście o Samsung Galaxy S7 oraz Samsung Galaxy S7 Edge.

Posiadacze wyżej wspomnianych telefonów po ostatniej felernej aktualizacji zgłaszali problemy techniczne ze swoimi smartfonami. Wpadały one w tak zwanego bootloopa czyli ciągłe resetowanie się telefonu. Problem był na tyle poważny, że standardowe procedury nie zawsze dawały radę i użytkownicy byli zmuszeni oddawać swoje telefony do serwisu. Na szczęście koreański producent bardzo szybko zareagował na problem i go naprawił, dzięki czemu cały proces aktualizacji ruszył ponownie. Dla przypomnienia, przed instalacją łatki warto mieć w pełni naładowany telefon, a najważniejsze dane przeniesione na inny nośnik. Co prawda sam update nie wymazuje żadnych danych prywatnych, jednak warto na wszelki wypadek je odpowiednio zabezpieczyć.

Warto na koniec dodać, że proces aktualizacyjny wystartował ponownie, lecz zanim dotrze do Polski może minąć jeszcze nieco czasu. Dajcie znać w komentarzach czy u Was pojawiła się już aktualizacja do Galaxy S7 czy Galaxy S7 Edge.

Źródło: pocketnow.com

HTC U12+ na nowych przeciekach. Znamy pełną specyfikację!

Wcześniejszy wpis

Android Oreo wkrótce zawita na Asusa Zenfone 3 Zoom

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android