0

Dla przypomnienia – prezentacja tego modelu nastąpi 14 czerwca. Jego przewidywana specyfikacja to topowy Snapdragon 845 i standardowy układ pamięci  – 4/6 GB RAMu i 64/128 GB pamięci wbudowanej.

Takimi słowami zakończyłem mój poprzedni wpis dotyczący bezramkowego Lenovo Z5. Właśnie dotarło do mnie jak bardzo się myliłem…

Wachasz się pomiędzy kupnem dysku przenośnego a telefonu? Lenovo ma na to sposób!

Wiceprezes chińskiej marki – Chang Cheng ponownie podzielił się informacjami na temat nowego flagowca firmy. Tym razem nie było to jego zdjęcie… A informacja że Lenovo Z5 pojawi się w wersji z czterema terabajtami pamięci wbudowanej. Cheng zapewnia, że taka ilość pamięci pozwoli zapisać dwa tysiące filmów w wersji HD, 150 tysięcy plików muzycznych lub też milion zdjęć.

Z5

Czy jest w tym jakiś sens?

Według mnie, zdecydowanie nie. Wątpię, że komukolwiek udało by się zapełnić takiej wielkości pamięć – osobiście, od roku, używam urządzenia mającego 128 GB pamięci wbudowanej i nie jestem w stanie zapełnić nawet połowy. Drugim argumentem jest cena. Warto przypomnieć, że Lenovo Z5 będzie przecież bezramkowy a więc jego cena wzrośnie. Dodając do tego 4 TB przestrzeni na dane cena poleci jeszcze wyżej. Nie zdziwię się, jeśli ten telefon dojdzie do pułapu 10 tysięcy złotych.

 

TP-Link Neffos C5A – recenzja

Wcześniejszy wpis

Huawei wymieni za darmo wyświetlacz w Huawei P20 i P20 Pro

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android