0

Polacy pokazują od pewnego czasu, że pokochali Xiaomi. Od wielu miesięcy telefony chińskiego producenta są dostępne w polskiej dystrybucji  i sprzedają się jak świeże bułeczki, w ciągu niespełna dwóch lat zdobył praktycznie 10% naszego rynku, a tak właściwie jest to dopiero początek ekspansji na naszym rynku. W oczekiwaniu na najnowszego flagowca chińskiego producenta musimy jak na razie zadowolić się informacjami na temat kolejnego średniaka Xiaomi – dokładniej mówiąc Xiaomi Redmi Note 5.

Już na wstępie zaznaczę, że informacje są bardzo dobre. Do tej pory urządzenia Xiaomi w Polsce były różnie wyceniane, zdarzały się takie, które nie opłacało się ściągać z Chin gdyż różnica w cenie była naprawdę niewielka, a były również takie, na których spokojnie mogliśmy oszczędzić kilkaset złotych. Na szczęście cena Xiaomi Redmi Note 5 należy do tej pierwszej grypy. Z przeciekowych informacji wynika, że za ten model przyjdzie nam zapłacić w słabszej konfiguracji 899 zł. O jakich parametrach mówimy? Snapdragonie 636, 3 GB pamięci operacyjnej oraz 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Do tego dochodzi jeszcze ekran o przekątnej 5,99 cala, podwójny główny aparat oraz bateria o pojemności 4000 mAh.

Jak sami widzicie ciężko będzie przebić polską cenę Xiaomi Redmi Note 5. Za 899 zł nie znajdziemy aktualnie na rynku mocniejszego urządzenia, a najpewniej dopłacać 100-150 zł otrzymamy wersję z 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Dajcie znać co sądzicie o cenie Redmi Note 5 i miejmy nadzieję, że faktycznie plotki okażą się prawdą.

Źródło: gsmaniak.pl

Honor 10 oficjalnie na europejskim rynku. Znamy polską cenę

Wcześniejszy wpis

Samsung Galaxy S10 z ekranem 4K?

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android