0

O nadchodzącym flagowcu Lenovo wiemy bardzo mało. Niestety, ponieważ urządzenie zapowiada się bardzo ciekawie. Głównym wyróżnikiem Lenovo Z5 jest pełny, bezramkowy wyświetlacz z taką samą grubością ramek na górze, dole jak i na bokach. Podobny efekt osiągnęło Apple w iPhonie X – różnica jest taka, że na górnej belce występuje notch. Wiceprezes Lenovo – Chang Cheng potwierdził, że urządzenie posiadać będzie stosunek wyświetlacza do frontu na poziomie 95%! Jakiś czas temu podzielił się on ze światem pierwszym renderem Z5 ukazującym lewy górny róg telefonu. Dziś zaś Chang Cheng podzielił się kolejną wizualizacją – tym razem lewego dolnego rogu.

Jesteśmy w połowie drogi?

Mamy już dwa zdjęcia, do pełnego urządzenia brakuje nam jeszcze dwóch. Pozwoliłem sobie, niezbyt umiejętnie, skleić oba zdjęcia. Efekt prezentuje się jednak naprawdę ciekawie. Telefon, na szczęście, nie będzie posiadał notcha.

Lenovo Z5

Dla przypomnienia – prezentacja tego modelu nastąpi 14 czerwca. Jego przewidywana specyfikacja to topowy Snapdragon 845 i standardowy układ pamięci  – 4/6 GB RAMu i 64/128 GB pamięci wbudowanej.

Samsung Galaxy S10 z ekranem 4K?

Wcześniejszy wpis

Aktualizacja dla Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge do Androida Oreo wstrzymana

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w Android