0

W ostatnim czasie konferencja amerykańskiego giganta z Mountain View przyciągała naszą uwagę. Google zaprezentował całą masę nowości związanych z systemem sygnowanym zielonym robocikiem, ale i nie tylko. Jednak konkurencja nie śpi i w międzyczasie pojawiły się w internecie konkretne przecieki dotyczące nowej odsłony nieco okrojonej wersji iPhone’a. Jednak generacja, która ma pojawić się jeszcze w tym roku wygląda na pierwszy rzut oka co najmniej dobrze. Może się okazać, że nowości, które Apple zarezerwował dla najdroższego swojego modelu iPhone’a X pojawią się w znacznie tańszym telefonie.

iphone se 2

Nowy iPhone SE 2 może zostać oficjalnie zaprezentowany już w czerwcu, kiedy to gigant z Cupertino zaplanował swoją konferencję. Najpewniej bebeszki urządzenia zostaną skopiowane z iPhone’a 7 lub 8. Drugi element, który znamy z iPhone’a X to ekran i notch, co prawda według przeciekowych renderów będzie on znacznie mniejszy niż w przypadku „iksa”, po drugie zniknie przycisk pod wyświetlaczem i Touch ID. Jak w takim razie wygląda sprawa z Face ID? Zostanie zaimplementowany w najnowszym iPhone SE 2? Tutaj zdania są podzielone, bowiem trudno będzie zmieścić pełną aparaturę do tej technologii w tak niewielkim notchu z drugiej strony możliwe, że będzie on działał w jakimś mniejszym zakresie. Trudno w tym momencie stwierdzić, bowiem pod tym względem nie mamy więcej informacji.

Możliwe, że za nieco ponad miesiąc iPhone SE 2 oficjalnie zostanie zaprezentowany i wówczas wszystkie nasze wątpliwości zostaną rozwiane. Jednak jak na razie musimy uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji odnośnie najnowszego telefonu giganta z Cupertino.

Źródło: phonearena.com

Google zadba o lepsze bezpieczeństwo naszych smartfonów

Wcześniejszy wpis

Huawei MediaPad M5 – recenzja

Następny wpis

Powinny Ci się spodobać

Więcej w iOS