LG Q7 pojawił się w GeekBench

0
LG Q7

LG drugiego maja zaprezentowało swojego flagowca – LG G7 ThinkQ. Teraz czas na jego słabszą wersję – Q7. Przypomnijmy sobie specyfikację zeszłorocznego Q6. Na jego pokładzie znajdował się rzadko spotykany w średniakach “bezramkowy” wyświetlacz FullVision o rozmiarach 5,5 cala i rozdzielczości 1080 x 2160 px. Za sprawne działanie odpowiadał Snapdragon 435 wspierany przez 3 GB RAMu i 32 GB pamięci wewnętrznej. Bateria w zeszłorocznym urządzeniu miała pojemność 3000 mAh. Wracajac do tematu LG Q7 – pojawił się on dziś w GeekBench. Co o nim wiemy?LG Q7

LG idzie inną drogą?

Nowy smartfon LG ma działać pod kontrolą ośmiordzeniowego Mediateka Helio P10, któremu pomagać będzie 4 GB RAMu. Urządzenie otrzyma na starcie Androida 8.1. W teście jednego rdzenia zdobył on wynik 630 punktów. W teście wielordzeniowym – 2322.

LG Q7

 

Co więcej?

Szczerze mówiąc, nic. Mógłbym się rozpisać o nowym LG, napisać o przewidywanych podzespołach, sukcesie poprzednika (a raczej jego braku). Ale po co? Biorąc pod uwagę koszt Q6 po premierze (ponad 1000 zł) możemy założyć, że Q7 będzie kosztować jeszcze więcej – dajmy na to 1300. Z taką wyceną, do której LG jest zdolne, nie prognozuję jakiegokolwiek sukcesu. Za taką cenę można mieć zdecydowanie więcej niż trzyletniego MediaTeka, ładny wyświetlacz i popularne logo.

Źródło: GeekBench