Wkrótce poznamy smartwatcha od Google’a – Pixel?

0
wear os

Do tej pory z linii urządzeń sygnowanych logiem amerykańskiego giganta z Moutin View otrzywaliśmy przede wszystkim smartfony. Mieliśmy dwie generacje smartfonów, a już niedługo, najpewniej w trzecim czy czwartym kwartale bieżącego roku poznamy trzecią generację urządzeń i tutaj wygląda na to, że Google szykuje dla nas swego rodzaju niespodziankę. Jaką?

Według przeciekowych informacji prócz smartfonów Pixel 3 oraz Pixel 3 XL otrzymamy również po raz pierwszy zegarek z logiem amerykańskiego giganta. Jakiś czas temu Google rozpoczął porządki wśród swoich usług Android Pay zmienił nazwę na Google Pay, a jakiś czas temu zniknął Android Wear na rzecz Wear OS. Dziwię się, że do tej pory gigant z Mountain View nie zdecydował się na wypuszczenie własnego zegarka, nie wierzył do końca w sukces inteligentnych zegarków? Trudno w tym momencie stwierdzić, jednak wygląda na to, że jeszcze w tym roku sytuacja ulegnie zmianie i końcu poznamy smartwatch Pixel. O samym urządzeniu w tym momencie nie wiemy nic więcej, że się pojawi na sklepowych półkach.

Powyższe informacje wydają się całkiem prawdopodobne, ze względu na to że pojawiły się na Twitterze Evana Balssa dzięki czemu możemy z dużą dozą pewności stwierdzić, że są to prawdziwe informacje. Co sądzicie o najnowszym pomyśle amerykańskiego giganta?