Samsung Galaxy A5 (2017)

Samsung Galaxy A5 (2017) z aktualizacją do Androida Oreo

Ostatnie kilka dni tak na dobrą sprawę należały przede wszystkim do Androida P. Gigant z Mountain View zaprezentował oficjalnie na swojej konferencji całkiem sporo różnych nowości, które pojawią się finalnie w najnowszej odsłonie systemu sygnowanego zielonym robocikiem. Zanim jednak ta wersja Androida zagości na naszych smartfonach upłynie sporo czasu. Dziś z kolei mamy dla Was dobrą informację, a bardziej dla tych, którzy są w posiadaniu ubiegłorocznego średniaka ze stajni koreańskiego producenta czyli Samsung Galaxy A5 (2017).

Samsung w ostatnim czasie mocno rehabilituje się jeśli chodzi o aktualizacje – nie tak dawno mieliśmy okazję zapoznać się z Androidem Oreo dla Samsunga Galaxy S7 i wersji Edge, a teraz przyszła kolej na średniaka. Standardowo dla koreańskiego producenta update pojawił się poprzez OTA i cała paczka waży około 1200 MB, całkiem sporo choć do rekordowych paczek nieco brakuje. Jakie nowości przynosi ze sobą łatka? Przede wszystkim Androida Oreo w wersji 8.0, nowszą wersję autorskiej nakładki Samsung Experience 9.0 oraz pakiet zabezpieczeń datowany na kwiecień bieżącego roku. Dzięki aktualizacji posiadacze Samsunga Galaxy A5 (2017) mogą używać między innymi funkcji obraz w obrazie, mają możliwość również pobierać motywy do funkcji Always on Display.

Jak sami widzicie najnowsza aktualizacja dla Galaxy A5 (2017) przynosi całkiem pokaźną liczbę zmian. Dlatego też warto pobrać łatkę na swoje urządzenie. Wspomnę jedynie, że całą paczkę aktualizacyjną najlepiej pobrać przy pomocy Wi-Fi, a przed rozpoczęciem całego procesu skopiować wszystkie najważniejsze dane i dobrze naładować smartfon, ze względu na to, że całość może zająć nawet kilka godzin. Proces aktualizacji może zająć nawet kilka do kilkunastu dni, więc musicie się uzbroić w cierpliwość jeśli nadal Wasz telefon nie wykrył update’u. Dajcie znać w komentarzach jak sprawuje się w praktyce najnowsza łatka.

More Stories
64-bity również od Asusa – nowy MeMO Pad 7