Marka ZUK powraca i od razu flagowcem

0
zuk

Dla tych, którzy siedzą w mobilnych technologiach już od dłuższego czasu kojarzą zapewne markę ZUK. Dla mniej wtajemniczonych jest to jedna z submarek chińskiego producenta – Lenovo. ZUK to marka tanich urządzeń ze świetnymi specyfikacjami. Najlepszym przykładem są właśnie flagowce, które oferowały wówczas Snapdragona 821 za naprawdę niską cenę. Dzisiaj pojawiły się nowe informacje związane z reaktywacją marki i pierwszym flagowcu po dłuższej przerwie.

Wczoraj miałem okazję na łamach MobileWorl24.pl pisać o nowym zdjęciu z logo Lenovo, które pojawiło się na chińskim portalu społecznościowym. Wskazywało ono, że już niedługo pojawi się nowy flagowiec od Lenovo. Widać jednak, że owszem producentem będzie Lenovo lecz flagowiec ukaże się pod marką ZUK. Tak jak wspominałem wcześniej najnowszy sprzęt oficjalnie zostanie zaprezentowany już 14 czerwca bieżącego roku. Według informacji, które pojawiły się w związku z publikacją zdjęcia w najnowszym flagowcu ekran ma pokrywać ponad 95% powierzchni frontu urządzenia. Jeśli faktycznie całość faktycznie okaże się prawdą najnowszy flagowiec będzie zdecydowanym rekordzistą jeśli chodzi o ten współczynnik.

Ciekaw jestem najnowszej premiery chińskiego producenta, jeśli do tego dojdzie równie niska cena jak u poprzedniej generacji smartfonów najnowszy telefon od ZUK może być istnym hitem sprzedażowym. Wszystko wyjaśni się 14 czerwca, kiedy to oficjalnie zostanie zaprezentowany.

Źródło: pocketnow.com