Samsung szykuje nowości z linii J

0

Już od pewnego czasu na portalach technologicznych pojawiają się wzmianki dotyczące nowych urządzeń koreańskiego producenta ze średniej jak i niższej półki cenowej. Premiera flagowca czyli Samsunga Galaxy S9 i jego większego brata Galaxy S9+ już dawno za nami, więc pora na następne nowości. Wczoraj miałem okazję przygotować dla Was informacje związane z Samsungiem Galaxy S8 Lite, teraz przyszła kolej na linię J, a dokładniej mówiąc model Samsung Galaxy J6 (2018).

Model ten zostanie wyposażony w ekran o przekątnej 5,6 cala, który będzie podobnie jak pozostałe model z linii A czy S tzw. Infinity Display. Wyświetlacz o proporcjach 18,5:9 oraz ramki zredukowane do minimum, całość ma zostać wykonana w technologii Super AMOLED. Z elementów, które pojawiają się w droższych telefonach Samsunga w przypadku Galaxy J6 (2018) pojawi się dedykowany klawisz asystenta Bixby. Reszta specyfikacji to już raczej standard dla tej półki cenowej. Sercem urządzenia ma być Exynos 7870, do tego dojdzie 2 GB pamięci operacyjnej RAM, a także 32 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. Można ją dodatkowo rozszerzyć przy pomocy karty micro SD. Nie wiemy w tym momencie nic więcej na temat chociażby aparatów czy baterii zaimplementowanych do tego telefonu.

Jak na razie nie wiemy kiedy dokładnie telefon pojawi się oficjalnie na sklepowych półkach, ani tym bardziej w jakiej cenie. Jednak znając już politykę cenową koreańskiego producenta liczę, że model ten będzie rozsądnie wyceniony o cena oscylować będzie w granicy około 800 zł. W tym momencie nie wiemy nic więcej, musimy się uzbroić i czekać na oficjalną prezentację nowości, a ta zapewne nastąpi już niebawem.

Źródło: gsmarena.com